Прощавай, зброє скрепна: Росія потрапила у немилість Індії

Донедавна саме офіційний Делі вважався найбільшим покупцем російських озброєнь. Наразі в Москві недораховуються мільярдів доларів від упущених контрактів.

У Делі звинуватили РФ у невиконанні термінів оборонних контрактів, передають Патріоти України із посиланням на The Times of India.

«Індія свідомо диверсифікувала імпорт зброї через схильність Росії не дотримуватися графіків поставок і підвищувати кошторис в середині процесу виконання угоди», - сказали джерела газети в кабінеті міністрів.
Чиновники також звинувачують іншу сторону в перешкоджанні передачі технологій і в «ненадійному» постачанні запчастин. У статті не виключається, що країна відмовиться від програми FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), яка передбачає створення на основі Су-57 першого індійського винищувача п'ятого покоління.

Хіти тижня. Пентагон знущається над Рогозіним з його войовничими скрепами: Важка ракета Delta IV Heavy розміром з 25-поверховий будинок вивела на орбіту секретний вантаж (відео)

вівторок, 22 січень 2019, 23:55

Висота ракети-носія становить близько 71 м, а стартова - до 733 тонн. Вантаж - дуже коштовний і дуже продвинутий, щоб "роздягнути" скрепні таємниці до нуля. 19 січня о 21:05 за київським часом стартувала ракета-носій Delta IV Heavy американської компан...

Як Ізраїль перехитрив Україну під час створення зони вільної торгівлі

вівторок, 22 січень 2019, 23:00

У випадку з Ізраїлем Україні не вдалося на 100% досягти того формату, який найбільш вигідний для нашої економіки. Україна підписала з Ізраїлем угоду про ЗВТ. Що це - чергова галочка в низці вічно перспективних напрямків нашої зовнішньої торгівлі або од...