Прощавай, зброє скрепна: Росія потрапила у немилість Індії

Донедавна саме офіційний Делі вважався найбільшим покупцем російських озброєнь. Наразі в Москві недораховуються мільярдів доларів від упущених контрактів.

У Делі звинуватили РФ у невиконанні термінів оборонних контрактів, передають Патріоти України із посиланням на The Times of India.

«Індія свідомо диверсифікувала імпорт зброї через схильність Росії не дотримуватися графіків поставок і підвищувати кошторис в середині процесу виконання угоди», - сказали джерела газети в кабінеті міністрів.
Чиновники також звинувачують іншу сторону в перешкоджанні передачі технологій і в «ненадійному» постачанні запчастин. У статті не виключається, що країна відмовиться від програми FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), яка передбачає створення на основі Су-57 першого індійського винищувача п'ятого покоління.

Хіти тижня. Покинуті кафе й розбиті тротуари: Мережу жахнули фото й відео з Криму

понеділок, 20 серпень 2018, 23:05

У курортному місті Коктебель, яке знаходиться в анексованому Криму, закриють набережну і знесуть там всі кафе. Росіяни невдоволені відпочинком у Криму. Кажуть, що все дорого і сервіс поганий. "Звісно, коли тут була Україна і ціни були нижчими. А зараз ...

Кінець "наддержави-бензоколонки": США та Саудівська Аравія вибили Росію з першого місця у нафтовидобутку

понеділок, 20 серпень 2018, 23:00

Фінанси плачуть, і Москва качає нафту та газ, швидко спорожнюючи поклади, розвідані ще за часів СРСР. А інших досяжних наразі немає. В червні Сполучені Штати Америки і Саудівська Аравія обігнали Російську Федерацію за обсягом видобутку «чорного золота»...