Прощавай, зброє скрепна: Росія потрапила у немилість Індії

Донедавна саме офіційний Делі вважався найбільшим покупцем російських озброєнь. Наразі в Москві недораховуються мільярдів доларів від упущених контрактів.

У Делі звинуватили РФ у невиконанні термінів оборонних контрактів, передають Патріоти України із посиланням на The Times of India.

«Індія свідомо диверсифікувала імпорт зброї через схильність Росії не дотримуватися графіків поставок і підвищувати кошторис в середині процесу виконання угоди», - сказали джерела газети в кабінеті міністрів.
Чиновники також звинувачують іншу сторону в перешкоджанні передачі технологій і в «ненадійному» постачанні запчастин. У статті не виключається, що країна відмовиться від програми FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), яка передбачає створення на основі Су-57 першого індійського винищувача п'ятого покоління.

"Країні-бензоколонці" фсьо?: В мережу потрапило показове фото з окупованого Донбасу

неділя, 27 травень 2018, 15:20

В Донецьку закінчився бензин, проблеми з поставками якого з Росії раніше виникли на окупованому Донбасі. Про це на своїй сторінці в Twitter розповів російський журналіст і фотограф Василь Максимов, передають Патріоти України. . Журналіст розповів, що ...

Хіти тижня. "Понти для лохторату": У мережі вказали на "халтуру" на Кримському мосту (фото)

неділя, 27 травень 2018, 10:00

Український журналіст Денис Попович звернув увагу на нехтування росіянами необхідністю повного навантаження Кримського моста перед його здачею в експлуатацію. Для підтвердження своїх слів він показав, як свого часу випробовували мости в Києві, щоб пере...