Прощавай, зброє скрепна: Росія потрапила у немилість Індії

Донедавна саме офіційний Делі вважався найбільшим покупцем російських озброєнь. Наразі в Москві недораховуються мільярдів доларів від упущених контрактів.

У Делі звинуватили РФ у невиконанні термінів оборонних контрактів, передають Патріоти України із посиланням на The Times of India.

«Індія свідомо диверсифікувала імпорт зброї через схильність Росії не дотримуватися графіків поставок і підвищувати кошторис в середині процесу виконання угоди», - сказали джерела газети в кабінеті міністрів.
Чиновники також звинувачують іншу сторону в перешкоджанні передачі технологій і в «ненадійному» постачанні запчастин. У статті не виключається, що країна відмовиться від програми FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), яка передбачає створення на основі Су-57 першого індійського винищувача п'ятого покоління.

Хіти тижня. Ось вам і Росія: Кримські моряки скаржаться на злу долю

понеділок, 22 жовтень 2018, 1:00

У Криму моряки поскаржилися на серйозні проблеми через окупацію. Крюїнгові компанії, які здійснюють діяльність з набору моряків на морські судна, відмовляються приймати на роботу моряків із окупованого Криму, інформують Патріоти України. "З документами...

Зовсім погано в "угорському королівстві": На сусідню державу насунулось справжнє екологічне лихо (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 23:42

Плодородна Паннонія перетворюється на сухий степ. Лихо перевищує екологічну катастрофу 72-річної давнини. Рівень Дунаю в Будапешті досяг мінімуму за останній 71 рік. Через рекордно низький рівень води в Дунаї українські судна не можуть повернутися додо...