Прозорість… обмежує їх права: "Нафтогаз" хоче засекретити ціну імпортного газу

У держхолдингу стверджують, що розкриття комерційної інформації безпрецедентне для європейського ринку. Соціальні мережі - зовсім іншої думки.

Ілюстрація: business.ua

У "Нафтогазі" хочуть засекретити вартість природного газу в контрактах на його закупівлю у європейських постачальників, оскільки це ставить держхолдинг у невигідне становище порівняно з приватними імпортерами. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

У холдингу зазначили, що розкриття суттєвих умов контрактів може привести до звуження кола постачальників. За інформацією компанії, також це може зумовити більш високі ціни на закупівлю імпортного газу для українських споживачів. У холдингу додали, що європейські постачальники вважають розкриття комерційної інформації такого рівня недопустимим і не вимагають цього від компаній, в тому числі, підприємств, які перебувають у державній власності.

Варто зазначити, що у соціальних мережах активно обговорюють пропозицію державного холдингу. Зокрема, пропонуємо до уваги коментарі учасників групи ПУЄ:

Хіти тижня. "Просто деньги кончились": Росія йде з Байконуру

вівторок, 21 листопад 2017, 18:30

А тим часом космодром "Восточный", на котрий витратили "космічні" кошти, до ладу так і не доведений, і навіть якщо вдасться його довершити, запуски коштуватимуть там дорожче, ніж з Казахстану. Космічна програма Астани передбачає повну відмову РФ від ор...

Хіти тижня. "Українці в Польщі": Блогер показав, чиїми силами розбудовується сусідня країна (фото)

понеділок, 20 листопад 2017, 23:00

Мандрівник зазначив, що українців у Польщі багато і вони повсюди. "Однією з цілей моєї польської поїздки було відвідати моїх старих українських друзів, які за останні пару років переїхали жити до Польщі, а заодно побачити своїми очима, як живуть україн...