Прозорість… обмежує їх права: "Нафтогаз" хоче засекретити ціну імпортного газу

У держхолдингу стверджують, що розкриття комерційної інформації безпрецедентне для європейського ринку. Соціальні мережі - зовсім іншої думки.

Ілюстрація: business.ua

У "Нафтогазі" хочуть засекретити вартість природного газу в контрактах на його закупівлю у європейських постачальників, оскільки це ставить держхолдинг у невигідне становище порівняно з приватними імпортерами. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

У холдингу зазначили, що розкриття суттєвих умов контрактів може привести до звуження кола постачальників. За інформацією компанії, також це може зумовити більш високі ціни на закупівлю імпортного газу для українських споживачів. У холдингу додали, що європейські постачальники вважають розкриття комерційної інформації такого рівня недопустимим і не вимагають цього від компаній, в тому числі, підприємств, які перебувають у державній власності.

Варто зазначити, що у соціальних мережах активно обговорюють пропозицію державного холдингу. Зокрема, пропонуємо до уваги коментарі учасників групи ПУЄ:

Названо ціну на нафту, яка може "поховати" Росію

середа, 22 серпень 2018, 8:59

Економіці Росії наразі дефолт не загрожує, світові ціни на нафту створили для Кремля додатковий "запас міцності". Але ціна $35/барель (зараз понад $70) може "поховати" РФ. Таку думку висловив економіст Борис Кушнірук, коментуючи прийняття у США законоп...

Хіти тижня. Знищити фінансову систему Росії: У США запропонували відключити РФ від світової доларової системи

середа, 22 серпень 2018, 2:00

США вирішили допомогти російській владі добитися перемоги на доларом, яку в якості курсу в травні проголосив президент РФ Володимир Путін.