Прозорість… обмежує їх права: "Нафтогаз" хоче засекретити ціну імпортного газу

У держхолдингу стверджують, що розкриття комерційної інформації безпрецедентне для європейського ринку. Соціальні мережі - зовсім іншої думки.

Ілюстрація: business.ua

У "Нафтогазі" хочуть засекретити вартість природного газу в контрактах на його закупівлю у європейських постачальників, оскільки це ставить держхолдинг у невигідне становище порівняно з приватними імпортерами. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

У холдингу зазначили, що розкриття суттєвих умов контрактів може привести до звуження кола постачальників. За інформацією компанії, також це може зумовити більш високі ціни на закупівлю імпортного газу для українських споживачів. У холдингу додали, що європейські постачальники вважають розкриття комерційної інформації такого рівня недопустимим і не вимагають цього від компаній, в тому числі, підприємств, які перебувають у державній власності.

Варто зазначити, що у соціальних мережах активно обговорюють пропозицію державного холдингу. Зокрема, пропонуємо до уваги коментарі учасників групи ПУЄ:

Дивно, що цього досі не сталося: Ще одна європейська країна готується відкрити залізничне сполучення з Україною

понеділок, 19 лютий 2018, 20:54

Метою такого проекту є забезпечення залізничного сполучення з Кошице (Словаччина) в Ужгород і подальшого широкого сполучення Київ-Ужгород-Матьовце-Кошице-Братислава/Прага. "Залізнична компанія Словаччини" вивчила технічні можливості запуску потяга Ужго...

"Встают с колен, и самое время достать бутылочку боярышника?" - Злий Одесит про "успіхи" Москви

понеділок, 19 лютий 2018, 17:19

"Намедни Минфин РФ выдал отчет за январь этого года по поступлениям в бюджет сверхдержавы, что изрядно поддало градуса патриотизма в народные массы соседей", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Как-никак, а ...