Прозорість… обмежує їх права: "Нафтогаз" хоче засекретити ціну імпортного газу

У держхолдингу стверджують, що розкриття комерційної інформації безпрецедентне для європейського ринку. Соціальні мережі - зовсім іншої думки.

Ілюстрація: business.ua

У "Нафтогазі" хочуть засекретити вартість природного газу в контрактах на його закупівлю у європейських постачальників, оскільки це ставить держхолдинг у невигідне становище порівняно з приватними імпортерами. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

У холдингу зазначили, що розкриття суттєвих умов контрактів може привести до звуження кола постачальників. За інформацією компанії, також це може зумовити більш високі ціни на закупівлю імпортного газу для українських споживачів. У холдингу додали, що європейські постачальники вважають розкриття комерційної інформації такого рівня недопустимим і не вимагають цього від компаній, в тому числі, підприємств, які перебувають у державній власності.

Варто зазначити, що у соціальних мережах активно обговорюють пропозицію державного холдингу. Зокрема, пропонуємо до уваги коментарі учасників групи ПУЄ:

Українська компанія інвестує в АПК Білорусі $70 млн

середа, 23 травень 2018, 8:40

Українська компанія Церерас груп підписала відповідний меморандум про співпрацю та взаємодію з Сенненським райвиконкомом. На першому етапі планується створити агропромислове підприємство. У його господарської діяльності інвестор має намір застосовувати...

Наші за кордоном: Чехія спрощує працевлаштування для українців

середа, 23 травень 2018, 8:25

Чехія готує програму, яка дозволить прискорити процес працевлаштування українців. У Чеській Республіці готується програма, яка дозволить значно прискорити процес працевлаштування українців, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода. Міні...