Привіт "Газпрому": В Україні виявили велике газове родовище

2 млрд куб. м. газу, які планується видобувати на родовищі, - це досить значні об'єми.

У Харківській області виявлене родовище газу, запаси якого становлять щонайменше 200 млн куб. м, а перспективні ресурси, оцінені УкрНДІгаз - понад 2 млрд куб. м. Родовище було відкрите АТ "Укргазвидобування" в рекордно стислі строки, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.

Після отримання спеціального дозволу у грудні 2016 року, родовище було відкрите в рекордно стислі терміни - менше ніж за 1,5 роки, незважаючи на те, що спеціальний дозвіл дає змогу проводити геологічне вивчення протягом 5 років з можливістю продовження ще на 5 років, тобто в межах 10 років.

У компанії зазначили, що для "Укргазвидобування" питання створення нової ресурсної бази є критичним, і саме від його рішення залежить виконання цілей Стратегії "20/20".

Нагадаємо, що період від видачі ліцензії на промислову розробку родовища становить зазвичай 2-4 роки. Він складається з таких етапів, як сейсмічні дослідження, розвідувальне буріння, оцінне буріння та експлуатаційне буріння. Тому в разі отримання нових спецдозволів наступний приплив газу можна очікувати не раніше, ніж за 2 роки.

Кремль навчився обходити санкції щодо експорту нафти: Financial Times розкрив деталі

вівторок, 26 вересень 2023, 9:14

Кремлю вдалося обійти санкції G7, які обмежили максимальну вартість нафти із РФ. Близько двох третин усієї нафти продає без західної страховки, тоді як вартість чорного золота зростає до 100 доларів за барель. Про це повідомляє видання Financial Times,...

В яких областях українцям найлегше знайти роботу та кого шукають роботодавці

вівторок, 26 вересень 2023, 8:53

В Україні до топ-5 областей за кількістю роботи входять й далі нарощують число вакансій Харківська (3 732), Одеська (6 927), Львівська (9 705), Дніпропетровська (9 831) та Київська (33 283). Київщина йде одним із лідерів приросту (+11% до липня) разом ...