Привіт "Газпрому": В Україні виявили велике газове родовище

2 млрд куб. м. газу, які планується видобувати на родовищі, - це досить значні об'єми.

У Харківській області виявлене родовище газу, запаси якого становлять щонайменше 200 млн куб. м, а перспективні ресурси, оцінені УкрНДІгаз - понад 2 млрд куб. м. Родовище було відкрите АТ "Укргазвидобування" в рекордно стислі строки, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.

Після отримання спеціального дозволу у грудні 2016 року, родовище було відкрите в рекордно стислі терміни - менше ніж за 1,5 роки, незважаючи на те, що спеціальний дозвіл дає змогу проводити геологічне вивчення протягом 5 років з можливістю продовження ще на 5 років, тобто в межах 10 років.

У компанії зазначили, що для "Укргазвидобування" питання створення нової ресурсної бази є критичним, і саме від його рішення залежить виконання цілей Стратегії "20/20".

Нагадаємо, що період від видачі ліцензії на промислову розробку родовища становить зазвичай 2-4 роки. Він складається з таких етапів, як сейсмічні дослідження, розвідувальне буріння, оцінне буріння та експлуатаційне буріння. Тому в разі отримання нових спецдозволів наступний приплив газу можна очікувати не раніше, ніж за 2 роки.

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...

Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...