Пустеля насувається: У липні вже і Сімферополь ризикує залишитись без води. Далі тільки гірше (відео)

За твердим переконанням екологів без дніпровської води ситуація у Криму швидко погіршуватиметься рік до року. Отже, якщо нічого не зміниться більша частина півострову приречена на перетворення у пустелю та напівпустелю.

Белогорськоє водосховище, розташоване в руслі річки Біюк-Карасу, забезпечує хивлення Тайганського водосховища і є одним з найбільших у Криму, нагадують Патріоти України.

Зараз ця величезна колись водойма на межі повного висихання. Про цю проблему на прес-конференції розповів власник кримського сафарі-парку «Тайган» Олег Зубков.

«В настоящее время у Белогорского водохранилища приход воды составляет один куб в секунду, а расход — три куба, поэтому в условиях сложившейся в Крыму засухи, этот водоем сможет обеспечивать водой потребителей только до конца июля. Буквально каждый день уровень воды в водоеме значительно снижается», — повідомив власних сафарі-парку та ялтинського зоопарку.

Він також зазначив, що раніше воду для потреб «Тайгану» брали з Тайганського водосховища, але воно майже висохло і давно вже не має необхідного обсягу води. Тому довелося будувати водогін довжиною 3 км до Білогірського водосховища.

«Вода нам обходится очень дорого, но это единственный вариант», — додав Олег Зубков.

Які області в Україні отримують електрики більше за інших: В "Укренерго" пояснили, як рахують ліміти

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:25

Ліміти споживання електроенергії для кожної області визначаються виходячи з кількості жителів у ній, розвиненості промисловості, фактичного споживання і середньомісячної температури. Крім того, на них впливає загальний обсяг генерації, стан мережі, поп...

Неочікувана користь антиросійських санкцій: Норвегія хоче спрямувати на підтримку ЗСУ надприбутки від продажу своєї нафти

п’ятниця, 3 лютий 2023, 9:05

Держбюджет скандинавської країни за 2022 рік отримав нафтових податків втричі більше ніж в роком раніше. Вкластися в безпеку при таких розкладах Осло вважає дуже розумним і нагальним. Офіційний Осло може спрямувати на військову підтримку України частин...