Росіяни у "захваті": Чечні списали 9 млрд боргів за газ

За словами представників прокуратури Чечні, якби "Газпром" почав масово подавати жителям вимоги про оплату заборгованості, то це створило б у суспільстві соціальну напруженість.

Заводський районний суд Грозного ухвалив списати борги з населення за газ на 9 млрд рублів (3,8 млрд гривень), повідомляють Патріоти України.

Чеченська прокуратура, яка подала позов на ТОВ "Газпром Міжрегіонгаз Грозний", встановила, що компанія всупереч вимогам законодавства не складала необхідні для списання дебіторської заборгованості документи.

Зокрема, відповідні матеріали повинні були показати борги населення, стягнення яких через закінчення термінів позовної давності стало безнадійним. "У результаті незаконної бездіяльності відповідача нереальна до стягнення заборгованість населення за природний газ, яка перевищує 9 млрд рублів, в установленому порядку не була списана", – йдеться у повідомленні.

За словами представників прокуратури Чечні, якби "Газпром" почав масово подавати жителям вимоги про оплату заборгованості, то це створило б у суспільстві соціальну напруженість і могло спричинити протестні виступи. "Дослідивши представлені прокурором докази, суд визнав заявлені вимоги обґрунтованими і зобов'язав відповідача списати зазначену заборгованість", – зробили висновок у прокуратурі.

Водночас представник "Газпром Міжрегіонгазу" заявив, що постачальник газу не надавав суду документи, з яких би випливало, що ця заборгованість безнадійна. "Маємо намір оскаржити рішення суду", – резюмував він.

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський про те, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...

В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...