Російського олігарха вижили зі знаменитого футбольного клубу Англії

Алішер Усманов активно шукає покупця на свої 30% в "Арсеналі".

Алішер Усманов. Фото: РБК.

Мільярдер Алішер Усманов готовий продати свою частку в лондонському "Арсеналі". Про це дізналася The Financial Times, передають Патріоти України.

На таке рішення росіянин наважився після багаторічного протистояння з контролюючим акціонером "Арсенала", американським мільярдером Стеном Кронке. "Чи є у вірогідної угоди інші причини, крім корпоративного конфлікту, - невідомо", - пише The Bell.

Усманов активно шукає покупця на свої 30% в "Арсеналі", він змирився з тим, що Кронке ніколи не поступиться, пише FT з посиланням на двоє джерел, знайомих з планами Усманова. "Він був дуже засмучений тим, що Кронке не продасть йому контроль за жодні гроші, і тепер просто хоче вийти", - говорить один з них.

Угода покладе край багаторічній війні - з 2007 року Усманов і Кронке наввипередки скуповували акції клубу, який став одним із символів англійського футболу, але до 2012 року Усманов в цій гонці програв. Кронке зібрав майже 70% акцій, залишивши Усманова навіть без місця в раді директорів.

Останню спробу переламати ситуацію Усманов зробив у минулому році, запропонувавши Кронке за його частку $1,3 млрд. Мільярдер відмовився, через два місяці також безуспішно спробувавши викупити частку Усманова за £525 млн. Зараз Усманов хоче продати свою частку в клубі кому завгодно, крім Кронке, але це буде складне завдання, кажуть співрозмовники FT. Детально про історію цього протистояння, від якого сам "Арсенал" нічого не виграв, писав Forbes.

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...