Розбагатіла на 10 млн: Главі Держаудиту вручили підозру через незаконне збагачення

Слідство вважає, що глава Держаудиту зробила відповідні дії навмисне, щоб приховати своє реальне майнове становище.

Ілюстрація: prm.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро повідомили про підозру голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій в незаконному збагаченні на 10 мільйонів гривень. Про це пише "Українська правда", повідомляють Патріоти України.

"Попередня правова кваліфікація - ч.3 ст.368-2, ст.366-1 Кримінального кодексу України. Повідомлення про підозру погоджено керівником САП Назаром Холодницький", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, Гаврилова протягом 2015-2017 років отримала у власність активи, вартість яких значно перевищує її законні доходи, а законність підстав їх придбання - не підтверджена доказами.

Йдеться про квартиру і два паркомісця в Києві, позашляховик, дорогі меблі, техніку, золоті злитки і готівку (в сумі 112,8 тис. жоларів і 8,5 тис. євро), які знайшли і вилучили детективи НАБУ при обшуку квартири за місцем проживання чиновниці.

Крім того, на думку детективів бюро, Гаврилова внесла завідомо недостовірні відомості в е-декларації 2015 року (понад 2,8 млн. грн) і 2016 року (понад 4,6 млн. грн).

Також глава Держаудиту вказала недостовірну вартість квартири в Києві - близько 1 млн грн замість фактичних 2,7 млн грн.

Разом з цим в декларацію не були внесені автомобіль і паркомісця, власником яких є колишній чоловік Гаврилової.

Проти скреп: Англійський комерційний суд прийняв важливе рішення щодо "Газпрому"

четвер, 21 березень 2019, 23:28

Суд додав "Газпрому" додаткові зобов'язання щодо неприховування і невиведення активів з юрисдикцією Англії та Нідерландів. Високий суд Англії та Уельсу 15 березня виніс нове рішення щодо у справі між "Газпромом" і НАК "Нафтогаз України стосовно транзит...

Кличко працює: Київ увірвався до ТОП-10 міст світу за рентабельністю інвестицій

четвер, 21 березень 2019, 20:15

Таку оцінку свого розвитку українська столиця отримала в конкурсі «fDi Location Awards», що проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видає його Financial Times). Київ увійшов до списку ТОП-10 найуспішніших міст світу за рентабельніст...