Розширення ринку: Україна нагодує Китай

Зараз узагальнюються результати роботи китайської місії інспекторів, формується остаточний звіт і узгоджуються позиції протоколу ветеринарних вимог на експорт української яловичини в Китай.

Китайські експерти оцінили українську систему держконтролю за безпекою виробництва яловичини. Ілюстрація:vkurse.ua

Нещодавно закінчила роботу місія компетентного органу Китаю, яка оцінювала в Україні систему держконтролю за безпекою харчових продуктів за частиною виробництва яловичини. Про це пише Agronews.org з посиланням на прес-службу Держпотребслужби, зазначають Патріоти України.

Зараз узагальнюються результати роботи місії, формується остаточний звіт і узгоджуються позиції протоколу ветеринарних вимог на експорт української яловичини в Китай. Паралельно ведеться робота по відкриттю китайського ринку для українського м'яса птиці, яєць і яєчної продукції.

Сьогодні 18 вітчизняних підприємств мають можливість експортувати в КНР молоко і молочну продукцію. За словами Голови Держпотребслужби Володимира Лапи, також досягнуто певних результатів по відкриттю китайського ринку для української рослинницької продукції.

Так, вже узгоджені протоколи фітосанітарних вимог на експорт кукурудзи, сої та ячменю. Ряд товарних позицій зараз знаходиться в роботі - наприклад, сорго, черешня, яблука, лохина.

Попит на долари перевищує пропозицію: В Україні погіршилася ситуація на валютному ринку

субота, 10 грудень 2022, 9:55

Минулого тижня в Україні значно зріс попит на іноземну валюту з боку банківських клієнтів. Він виявився більшим, ніж зростання пропозиції. Про це повідомив член Ради Нацбанку Богдан ДанилишинЗазначено, що в ситуації, що склалася, знадобилося збільшення...

Українцям за кордоном скасували плату за роумінг: Скільки коштуватиме мобільний зв'язок Київстар та Vodafone

субота, 10 грудень 2022, 7:44

Українським біженцям за кордоном скасують плату за роумінг на дзвінки в Україну. Таким чином, українці зможуть дзвонити своїм рідним додому за внутрішніми тарифами своїх мобільних операторів, передають Патріоти України. Біженці з України зможуть корист...