Розширення ринку: Україна нагодує Китай

Зараз узагальнюються результати роботи китайської місії інспекторів, формується остаточний звіт і узгоджуються позиції протоколу ветеринарних вимог на експорт української яловичини в Китай.

Китайські експерти оцінили українську систему держконтролю за безпекою виробництва яловичини. Ілюстрація:vkurse.ua

Нещодавно закінчила роботу місія компетентного органу Китаю, яка оцінювала в Україні систему держконтролю за безпекою харчових продуктів за частиною виробництва яловичини. Про це пише Agronews.org з посиланням на прес-службу Держпотребслужби, зазначають Патріоти України.

Зараз узагальнюються результати роботи місії, формується остаточний звіт і узгоджуються позиції протоколу ветеринарних вимог на експорт української яловичини в Китай. Паралельно ведеться робота по відкриттю китайського ринку для українського м'яса птиці, яєць і яєчної продукції.

Сьогодні 18 вітчизняних підприємств мають можливість експортувати в КНР молоко і молочну продукцію. За словами Голови Держпотребслужби Володимира Лапи, також досягнуто певних результатів по відкриттю китайського ринку для української рослинницької продукції.

Так, вже узгоджені протоколи фітосанітарних вимог на експорт кукурудзи, сої та ячменю. Ряд товарних позицій зараз знаходиться в роботі - наприклад, сорго, черешня, яблука, лохина.

Удари ЗСУ по Чорноморському флоту РФ можуть врятувати експорт зерна, - західні ЗМІ

неділя, 24 вересень 2023, 12:30

В останні кілька тижнів Україна посилила атаки на Чорноморський флот Росії та військові обʼєкти окупантів у Криму. Успішність цих атак нерідко привертає навіть більше уваги, ніж просування ЗСУ на землі.Про це пише у The Conversation професор із міжнаро...

Банки готуються переписати курс долара в жовтні: Чого чекати українцям

неділя, 24 вересень 2023, 12:28

У жовтні в Україні очікується здорожчання курсу готівкового долара. За прогнозом, американська валюта коштуватиме 37,5-40 грн, що трохи перевищує поточні показники. Зокрема, найближчими вихідними курс долара очікується на рівні 37,25-38,25 грн, переда...