Розвиток вітчизняного автопрому чи мінімізація митних податків? Китайці готові побудувати автозавод в Україні

​Завод з виробництва автобусів можуть з'явитися в Сумах.

Фото:Motor Media Review

Китайська компанія HENAN SHAOLIN BUS CO.LTD готова побудувати завод в Сумах по великовузловому складанню автобусів SHAOLIN. Про це повідомив радник голови Сумської ОДА Олександр Лаврик на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Чиновник перебуває з офіційним робочим візитом в КНР на запрошення народного уряду міського округу Сіньсян провінції Хенань.

Він повідомив, що за дорученням сумського голови ОДА Миколи Клочка вони провели попередні переговори з іноземною стороною про можливість вкладення китайських інвестицій в Сумській області.

Зокрема, обидві сторони зацікавлені у відкритті на території області заводу китайської компанії HENAN SHAOLIN BUS CO.LTD по великовузловому складанню автобусів SHAOLIN.

Результатом переговорів стала домовленість про приїзд восени цього року в Суми китайської делегації для проведення конкретних переговорів про реалізацію цього інвестпроекту.

Попит на долари перевищує пропозицію: В Україні погіршилася ситуація на валютному ринку

субота, 10 грудень 2022, 9:55

Минулого тижня в Україні значно зріс попит на іноземну валюту з боку банківських клієнтів. Він виявився більшим, ніж зростання пропозиції. Про це повідомив член Ради Нацбанку Богдан ДанилишинЗазначено, що в ситуації, що склалася, знадобилося збільшення...

Українцям за кордоном скасували плату за роумінг: Скільки коштуватиме мобільний зв'язок Київстар та Vodafone

субота, 10 грудень 2022, 7:44

Українським біженцям за кордоном скасують плату за роумінг на дзвінки в Україну. Таким чином, українці зможуть дзвонити своїм рідним додому за внутрішніми тарифами своїх мобільних операторів, передають Патріоти України. Біженці з України зможуть корист...