Ще один тарифний "сюрприз": Українцям підготували неприємне нововведення (деталі)

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), за пропозицією оператора "Укртелеком" підвищила граничні тарифи на фіксовану телефонію в Україні. Відповідне рішення вступило в силу в четвер, 1 листопада, повідомляють Патріоти України.

Тепер максимальна абонплата для населення за дротяний телефон без погодинної оплати місцевих дзвінків, підключений по окремій лінії, збільшилася з 43,85 грн до 51,3 грн.

Розмір максимальної абонплати за аналогічну послугу для підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців з 1 листопада 2018 збережеться в розмірі 55,96 грн.

Максимальна абонплата для населення за основний телефонний апарат, підключений за спареною схемою без погодинної оплати місцевих дзвінків збільшилася з нинішніх 35,08 грн до 37,7 грн.

При цьому максимальна абонплата за аналогічну послугу для підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців з 1 листопада 2018 зменшилася з 44,77 грн до 42,55 грн для бюджетних організацій - до 43,47 грн для всіх інших.

У пенсіонерів в Україні можуть відбирати до 50% виплати: Хто в зоні ризику

вівторок, 31 січень 2023, 15:59

В Україні існують законні підстави для урізання пенсійних виплат на 20% або 50%. Зокрема, відібрати частину пенсії можуть у пенсіонерів-боржників, передають Патріоти України. У такому разі кошти автоматично спрямують на оплату боргу. Як зазначено у зак...

В Україні змінюється порядок нарахування виплат військовим: Від чого залежатиме сума

вівторок, 31 січень 2023, 14:59

З 1 лютого розмір додаткових виплат для військовослужбовців залежатиме від районів їхнього перебування. Також вплиматиме складність і специфіка бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Укра...