Ще один "удар" по гаманцю: Киянам готують неприємний сюрприз

З 1 січня 2019-го у столиці зросте оплата за обслуговування будинків і прибудинкової території. Це пов'язане зі здорожчанням електроенергії, зокрема для експлуатації ліфтів та освітлення, повідомляють Патріоти України.

Зростає ж ціна згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), повідомив заступник мера Петро Пантелєєв під час брифінгу.

Вона збільшила на 60 копійок тариф на електроенергію для освітлення місць загального користування, роботи ліфтів, насосного обладнання та індивідуальних теплових пунктів, якщо такі встановлено в будинках. Зараз тариф становить 1,68 грн/кВт.

"За тиждень до нового року ніхто не зможе врегулювати це питання. Це небезпечна тенденція. Є ризик того, що люди після нового року виявляться з непрацюючими ліфтами, а якщо є індивідуальний тепловий пункт у будинку і там є насосне обладнання, то тоді це загрожує тим, що не буде й опалення", - прокоментувала голова Управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко.

"Підвищення тарифу потрібно узгодити щонайменше за 2 тижні з мешканцями, потрібно проводити збори з мешканцями, щоб більше ніж 75% людей були згодні з підвищенням тарифу, але люди не погодяться. Якщо підняти тариф автоматично, то це незаконно, пояснювати людям немає часу, можна лише на збиток собі працювати", - додала вона.

"У нас є мережеві обмеження": Українцям розповіли, що буде зі світлом найближчим часом

субота, 20 липень 2024, 17:25

Найближчим часом в українській енергосистемі очікується покращення ситуації. Цьому сприятиме скорочення термінів ремонтів енергоустаткування для підготовки його до осінньо-зимового періоду, передають Патріоти України. Про це повідомив міністр енергети...

Українця через суд змусили повернути пенсію в бюджет: Ось за яке порушення жорстко покарають

субота, 20 липень 2024, 14:45

Городнянський районний суд Чернігівської області зобов'язав пенсіонера повернути в бюджет виплату в розмірі 13 тис. грн. Він отримував пенсію у зв'язку з інвалідністю і при тому не повідомив Пенсійний фонд про своє працевлаштування, передають Патріоти ...