Ще один "удар" по гаманцю: Киянам готують неприємний сюрприз

З 1 січня 2019-го у столиці зросте оплата за обслуговування будинків і прибудинкової території. Це пов'язане зі здорожчанням електроенергії, зокрема для експлуатації ліфтів та освітлення, повідомляють Патріоти України.

Зростає ж ціна згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), повідомив заступник мера Петро Пантелєєв під час брифінгу.

Вона збільшила на 60 копійок тариф на електроенергію для освітлення місць загального користування, роботи ліфтів, насосного обладнання та індивідуальних теплових пунктів, якщо такі встановлено в будинках. Зараз тариф становить 1,68 грн/кВт.

"За тиждень до нового року ніхто не зможе врегулювати це питання. Це небезпечна тенденція. Є ризик того, що люди після нового року виявляться з непрацюючими ліфтами, а якщо є індивідуальний тепловий пункт у будинку і там є насосне обладнання, то тоді це загрожує тим, що не буде й опалення", - прокоментувала голова Управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко.

"Підвищення тарифу потрібно узгодити щонайменше за 2 тижні з мешканцями, потрібно проводити збори з мешканцями, щоб більше ніж 75% людей були згодні з підвищенням тарифу, але люди не погодяться. Якщо підняти тариф автоматично, то це незаконно, пояснювати людям немає часу, можна лише на збиток собі працювати", - додала вона.

Ілон Маск продовжує порушувати правила: ЄС може заблокувати Twitter – FT

четвер, 1 грудень 2022, 9:03

30 листопада глава європейської промисловості Тьєррі Бретон провів відеозустріч з Маском, під час якої заявив, що у разі недотримання правил, Twitter можуть заблокувати або оштрафувати на суму до 6% від світового обігу, повідомляє Financial Times. "Twi...

Орбан не впорався: Єврокомісія офіційно закликала позбавити Угорщину багатомільярдної допомоги

четвер, 1 грудень 2022, 8:53

Європейська комісія (ЄК) офіційно запропонувала призупинити виплату Угорщини 7,5 млрд євро із фондів Євросоюзу (фінансування RRF). Причиною стало те, що уряд Віктора Орбана та парламент країни мали провести 17 реформ до 19 листопада, але не провели, п...