Ще один "удар" по гаманцю: Киянам готують неприємний сюрприз

З 1 січня 2019-го у столиці зросте оплата за обслуговування будинків і прибудинкової території. Це пов'язане зі здорожчанням електроенергії, зокрема для експлуатації ліфтів та освітлення, повідомляють Патріоти України.

Зростає ж ціна згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), повідомив заступник мера Петро Пантелєєв під час брифінгу.

Вона збільшила на 60 копійок тариф на електроенергію для освітлення місць загального користування, роботи ліфтів, насосного обладнання та індивідуальних теплових пунктів, якщо такі встановлено в будинках. Зараз тариф становить 1,68 грн/кВт.

"За тиждень до нового року ніхто не зможе врегулювати це питання. Це небезпечна тенденція. Є ризик того, що люди після нового року виявляться з непрацюючими ліфтами, а якщо є індивідуальний тепловий пункт у будинку і там є насосне обладнання, то тоді це загрожує тим, що не буде й опалення", - прокоментувала голова Управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко.

"Підвищення тарифу потрібно узгодити щонайменше за 2 тижні з мешканцями, потрібно проводити збори з мешканцями, щоб більше ніж 75% людей були згодні з підвищенням тарифу, але люди не погодяться. Якщо підняти тариф автоматично, то це незаконно, пояснювати людям немає часу, можна лише на збиток собі працювати", - додала вона.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...