Ще один "удар" по гаманцю: Киянам готують неприємний сюрприз

З 1 січня 2019-го у столиці зросте оплата за обслуговування будинків і прибудинкової території. Це пов'язане зі здорожчанням електроенергії, зокрема для експлуатації ліфтів та освітлення, повідомляють Патріоти України.

Зростає ж ціна згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), повідомив заступник мера Петро Пантелєєв під час брифінгу.

Вона збільшила на 60 копійок тариф на електроенергію для освітлення місць загального користування, роботи ліфтів, насосного обладнання та індивідуальних теплових пунктів, якщо такі встановлено в будинках. Зараз тариф становить 1,68 грн/кВт.

"За тиждень до нового року ніхто не зможе врегулювати це питання. Це небезпечна тенденція. Є ризик того, що люди після нового року виявляться з непрацюючими ліфтами, а якщо є індивідуальний тепловий пункт у будинку і там є насосне обладнання, то тоді це загрожує тим, що не буде й опалення", - прокоментувала голова Управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко.

"Підвищення тарифу потрібно узгодити щонайменше за 2 тижні з мешканцями, потрібно проводити збори з мешканцями, щоб більше ніж 75% людей були згодні з підвищенням тарифу, але люди не погодяться. Якщо підняти тариф автоматично, то це незаконно, пояснювати людям немає часу, можна лише на збиток собі працювати", - додала вона.

"Вони зараз налагоджують "сірі схеми": Пропаганда Кремля запевняє росіян, нібито іноземні компанії продовжують бізнес у РФ

субота, 21 травень 2022, 20:59

Так, у Кремлі розповідають, що іноземні компанії шукають шляхи для обходу обмежень, щоб торгувати з РФ. Всі їх повідомлення базуються на припущеннях, що іноземні компанії пройдуть ребрендинг або налагодять "сірі схеми" ввозу продукції, і звичні товари ...

Поїзди виробляє німецька компанія Siemens: Російські потяги "Сапсан" можуть дістатися Україні, - ЗМІ

субота, 21 травень 2022, 19:59

Росія не отримає 9 з 13 поїздів "Сапсан": вони можуть піти в Казахстан або Україну. Про це пише Deutsche Welle, передають Патріоти України. Дані поїзди виробляє німецька компанія Siemens, яка покинула РФ. У німців залишився контракт з компанією "Російс...