Щоб стати №1 у автопромі: Китай перетягує виробництво Tesla до себе, від такої пропозиції не можна було відмовитись

КНР пішла на безпрецинденті інвестиційні умови, щоб прописати найвідомішу компанію з виробництва електрокарів у Шанхаї. Завод стане першим для компанії за межами США й першим підприємством в автопромисловості Китаю зі 100-відсотковим іноземним капіталом.

Американська компанія Tesla підписала з китайськими кредиторами угоду про отримання позики на 12 місяців в розмірі 3,5 млрд юанів (521 мільйон доларів) для будівництва заводу в Шанхаї, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеканал CNBC. Місцеве виробництво повинно допомогти компанії зменшити вплив торгової війни Китаю і США, через яку Tesla довелося підняти ціни в Китаї на електромобілі, вироблені в США.

На початку серпня 2018 року агентство Bloomberg повідомило про готовність Tesla вкласти в цей проект 5 млрд доларів, а також про можливості залучення коштів у Китаї для часткового фінансування проекту. Підготовка до будівництва почалася в січні, складальний цех заводу Tesla повинен бути зведений в травні, заявила влада Шанхаю.

Угода про будівництво заводу була підписана Tesla в липні 2018 року зі адміністрацією району Ліньган і корпорацією "Ліньган". До 2020 року на ньому планується запустити збірку електрокарів Model 3 і поступово вийти на річний обсяг виробництва до 500 тис. автомобілів.

При цьому варто нагадати, що протягом 2018 року Tesla випустила 254 530 електромобілів, що на 152% більше, ніж у 2017 році, а виробнича мета Tesla на 2019 рік - 500 000 "електроконячек". Крім того, Ілон Маск розраховує що, компанія вироблятиме до 1,5 млн електромобілів до 2021 року і до 3 млн до 2023 року.


Несподіваний поворот подій: Через проблеми у Бєлгородській області по усій РФ не вистачає курятини

субота, 27 травень 2023, 22:52

У Росії спостерігається фізичний дефіцит курей-бройлерів та філе. Однією з причин цього можуть бути труднощі, з якими стикаються виробники в Бєлгородській області. Про це 27 травня 2023 року написала російська ділова газета "Вєдомості", передають Патрі...

У Тверській області РФ безпілотники атакували нафтопереробну станцію нафтопровіду "Дружба"

субота, 27 травень 2023, 22:24

У Тверській області два безпілотники атакували нафтопереробну станцію, повідомляє Telegram-канал Baza. "Безпілотники прилетіли на станцію неподалік села Єрохіне, яка обслуговує нафтопровід "Дружба". Перший БПЛА залетів о 3:15. Він врізався в будівлю м...