Щодо постачань сільгосппродукції: Україна подасть проти РФ позов до СОТ

Позов може бути поданий до кінця 2017 року і стосуватиметься тих товарних груп, де українська сторона має сильну доказову базу і за тими товарними позиціями, де українські виробники готові надати конкретні факти.

Ілюстрація:https://frontnews.eu

Позов проти Росії до Світової організації торгівлі щодо поставок сільськогосподарської продукції Україна може подати до кінця 2017 року. Про це заявила Торговий представник України Наталія Микольська під час економічного форуму, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

Позов може бути поданий до кінця 2017 року і стосуватиметься тих товарних груп, де українська сторона має сильну доказову базу і за тими товарними позиціями, де українські виробники готові надати конкретні факти.

Заступник міністра зазначила, що це четвертий позов України щодо Росії.

"Щодо залізничного обладнання ми просуваємося, щоб отримати рішення СОТ (за відповідним позовом, - ред.) до кінця цього року", - додала Микольська.

Як повідомлялося раніше, Україна в середині вересня 2016 року направила запит про консультації з Росією в СОТ з обмежень транзиту українських товарів через територію Росії, але консультації, які пройшли в листопаді, до консенсусу не привели.

Указ президента РФ від 1 січня 2016 встановлював, що міжнародні транзитні автомобільні та залізничні перевезення вантажів з території України на територію Казахстану через російську територію здійснюються лише з території Білорусі.

У своїй скарзі до СОТ Україна оцінила скорочення експорту українських товарів на ринки країн Центральної, Середньої Азії та Кавказу в першому півріччі 2016 року через такі дії РФ у 35,1%, зокрема до Казахстану - на 45,5%.

Хіти тижня. "Новый удар, или Чем обернутся новшества с тарифами на коммуналку для украинцев", - експерт

четвер, 22 жовтень 2020, 19:00

"На своем внеочередном заседании в прошедшую пятницу Кабинет министров Украины утвердил законопроект, которым установление тарифов на тепловую энергию, горячую воду, водоснабжение и водоотвод полностью передается от Нацкомиссии по регулированию энергет...

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.