Шокуючі цифри: З'явилися дані про кількість трудових мігрантів з України (інфографіка)

З України з 20 березня 2018-го виїхало понад 766 тис. осіб. Більша частина з них - трудові мігранти. Кожні 30 секунд кількість тих, хто виїхав, збільшується на одну людину. Про це заявляє платформа ukrainianpeopleleaks.com, яка в режимі живого часу підраховує кількість мігрантів, які залишили країну, повідомляють Патріоти України.

Автор ідеї - невідомий. При цьому назва сайту співзвучна з WikiLeaks. Це міжнародна некомерційна організація, яка публікує таємну інформацію з анонімних джерел.

Як відомо, головний наслідок трудової міграції для України - скорочення населення. Міністр соцполітики Андрій Рева зазначив, що у міграції перебувають 3,2 млн осіб, а проблема торкнулася 9 млн осіб (зокрема дітей заробітчан).

Чи буде в Україні долар по 50: Економіст оцінив реалістичність "бюджетного" прогнозу

понеділок, 26 вересень 2022, 19:22

У проєкті бюджету на 2023 рік закладено офіційний курс долара 50 грн/дол (на кінець року середньорічний - 42 грн). Однак такий прогноз може і не здійснитися, адже фактично курс української валюти зараз залежить від перебігу розв'язаної Росією війни, пе...

Коли включать опалення в Україні - дата і особливості опалювального сезону

понеділок, 26 вересень 2022, 16:47

Опалювальний сезон в Україні, незважаючи на війну, збираються почати вчасно. Українців попереджають, що опалювальний сезон 2022-2023 буде найскладнішим за останні 30 років, оскільки ворог обстрілює енергетичну інфраструктуру. Але ми всі сподіваємося, щ...