Шведський стартап Uniti: Електромобіль - сітікар One за 14,5 тис. євро виїхав на дороги (відео)

За габаритами ця модель близька до популярної міської "електричці", як Renault Twizy.

Розміри Uniti One складають всього 2,91 х 1,28 х 1,43 м, а важить машина 450 кг. Розрахована одна на двох пасажирів - спереду розташовується водій, ззаду - пасажир. Рульове управління - один дисплей і два джойстика, інформують Патріоти України.

Новый электрокар проезжает на одном заряде 300 км – благодаря батареи емкостью 22 кВтч. При этом у него есть еще дополнительный аварийный аккумулятор, который можно снять и зарядить дома. Небольшой АКБ хватает на то, чтобы проехать 30 км. Отметку в 80 км/ч Uniti One преодолевает за 3,5 с, максимальная же скорость составляет 130 км/ч.

В автомобиле также представлен полный набор датчиков безопасности, в частности, функция предотвращения столкновений.

Ожидается, что Uniti One выйдет на рынок в следующем году. Купить электромобиль можно будет за 14 900 евро, однако заказать его можно уже сейчас – для этого нужно сделать первый взнос в размере 149 евро.


Джерело: e-move

Ситуація складна: В Україні зробили тривожну заяву щодо пенсій та озвучили цифри

четвер, 23 січень 2020, 17:55

За даними Міністерства соціальної політики, в Україні тільки 25% населення є найманими працівниками, а пенсії при цьому отримують 27% українців. Про це повідомила заступник міністра соціальної політики Наталія Неньюченко в рамках круглого столу "Належн...

У Кабміні розповіли, коли МВФ надасть Україні кредитів на $5,5 млрд

четвер, 23 січень 2020, 16:15

Україна і Міжнародний валютний фонд в 2019 році домовилися про програму фінансування в обсязі $5,5 млрд. “Очікуємо, що в найближчі місяці (нову, - ред.) програму з МВФ буде розпочато”, - розповів прем'єр у кулуарах Українського сніданку в Давосі. Зазна...