Шведський стартап Uniti: Електромобіль - сітікар One за 14,5 тис. євро виїхав на дороги (відео)

За габаритами ця модель близька до популярної міської "електричці", як Renault Twizy.

Розміри Uniti One складають всього 2,91 х 1,28 х 1,43 м, а важить машина 450 кг. Розрахована одна на двох пасажирів - спереду розташовується водій, ззаду - пасажир. Рульове управління - один дисплей і два джойстика, інформують Патріоти України.

Новый электрокар проезжает на одном заряде 300 км – благодаря батареи емкостью 22 кВтч. При этом у него есть еще дополнительный аварийный аккумулятор, который можно снять и зарядить дома. Небольшой АКБ хватает на то, чтобы проехать 30 км. Отметку в 80 км/ч Uniti One преодолевает за 3,5 с, максимальная же скорость составляет 130 км/ч.

В автомобиле также представлен полный набор датчиков безопасности, в частности, функция предотвращения столкновений.

Ожидается, что Uniti One выйдет на рынок в следующем году. Купить электромобиль можно будет за 14 900 евро, однако заказать его можно уже сейчас – для этого нужно сделать первый взнос в размере 149 евро.


Джерело: e-move

Великий привіт Москві: Європа готова до зупинки транзиту газу через Україну

середа, 11 грудень 2019, 21:14

Польща та Словаччина зізналися, що давно готувалися до подібної ситуації. Польща готова до припинення транзиту російського газу в ЄС через Україну з 1 січня 2020 року. Про це заявили в нафтогазовій компанії PGNIG, передають Патріоти України. "У такій с...

Щоб не купувати сировину у Росії: В Україні будуватимуть дороги зі шлаку

середа, 11 грудень 2019, 20:32

Кабінет міністрів дозволив використовувати металургійні шлаки та золи в дорожніх роботах. Рішення було прийнято на засіданні уряду 4 грудня, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ліга.Бізнес. За словами глави міністерства Владислава Криклія, вж...