
НАК "Нафтогаз" встановив лічильник, щоб відстежувати зростання боргу російського Газпрому. Кожної секунди він стає більше на $6, повідомляють Патріоти України.
"Можна довго дивитися на те, як тече вода, горить вогонь і боргує Газпром", - написала у Facebook прес-служба Нафтогазу.
Стокгольмський арбітраж 28 лютого 2018-го задовольнив вимогу НАК "Нафтогаз" компенсувати недопоставлені російським Газпромом обсяги газу для транзиту у сумі $4,63 млрд.
За результатами 2 арбітражних проваджень у Стокгольмі Газпром має сплатити $2,56 млрд на користь Нафтогазу. У НАКу прогнозують, що Україна може отримати від російської компанії ще $12 млрд. За рахунок знецінення української газотранспортної системи у випадку відмови Росії від транзиту газу через Україну після 2019-го.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...