Скрепи позеленіють від заздрощів: NASA хоче досліджувати Місяць разом із українцями

Науковий та промисловий потенціал України на Заході вже оцінили. Російський теж, але дещо із іншого боку, так би мовити.

Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з керівником NASA Джимом Бріденштайном і обговорив поглиблення українсько-американського співробітництва в космічній сфері. Про це повідомляє посольство України в США в Facebook, передають Патріоти України.

"Була досягнута домовленість про підготовку до підписання міжурядової Угоди про співробітництво та використання космічного простору в мирних цілях", - йдеться в повідомленні.
Джим Бріденштайн підкреслив зацікавленість у залученні українських підприємств до реалізації проектів в сфері дослідження Місяця. Він також висловив подяку за підтримку Україною космічних ініціатив агентства.

Обвал китайського юаня розорив російський Центробанк на мільярди

четвер, 6 жовтень 2022, 20:52

Обвал китайського юаня завдав величезних збитків для російського Центробанку та Фонду національного добробуту РФ. Крах валюти обернувся втратами в золотовалютних резервах на суму понад $10 млрд. На початок року ЦБ РФ тримав у юанях аж 17,1% ЗВР – 668 м...

По сотні за десяток? Ціни на яйця в Україні можуть сягнути нової позначки

четвер, 6 жовтень 2022, 11:26

В Україні вартість десятка яєць сягнула 50 грн і до кінця року може бути на рівні 60 грн. При цьому десяток найвищої категорії курячих яєць (добірні) може впритул наблизитися до позначки 100 гривень, передають Патріоти України. Такий прогноз у коментар...