Скрепи позеленіють від заздрощів: NASA хоче досліджувати Місяць разом із українцями

Науковий та промисловий потенціал України на Заході вже оцінили. Російський теж, але дещо із іншого боку, так би мовити.

Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з керівником NASA Джимом Бріденштайном і обговорив поглиблення українсько-американського співробітництва в космічній сфері. Про це повідомляє посольство України в США в Facebook, передають Патріоти України.

"Була досягнута домовленість про підготовку до підписання міжурядової Угоди про співробітництво та використання космічного простору в мирних цілях", - йдеться в повідомленні.
Джим Бріденштайн підкреслив зацікавленість у залученні українських підприємств до реалізації проектів в сфері дослідження Місяця. Він також висловив подяку за підтримку Україною космічних ініціатив агентства.

Українці купуватимуть долари за новими правилами: НБУ ухвалив важливе рішення

вівторок, 19 січень 2021, 9:43

В Україні з 17 січня змінили правила продажу валюти. Українцям дали можливість продавати долари в терміналах, крім того, населенню дозволили проводити раніше заборонені операції з обміну валюти. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті НБУ. Як...

Хтось перепив на свята? Українка отримала рекордно-шокуючу "платіжку" за газ, у мережі розгорілись суперечки (фото, відео)

вівторок, 19 січень 2021, 9:15

В Україні підвищили тарифи на тепло і газ, і люди почали отримувати квитанції за комунальні послуги з рекордними сумами. Серед громадян навіть запустили флешмоб у соцмережах, мовляв, хто покаже найбільшу "платіжку" за грудень. Про це повідомляється в T...