Скрепи позеленіють від заздрощів: NASA хоче досліджувати Місяць разом із українцями

Науковий та промисловий потенціал України на Заході вже оцінили. Російський теж, але дещо із іншого боку, так би мовити.

Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з керівником NASA Джимом Бріденштайном і обговорив поглиблення українсько-американського співробітництва в космічній сфері. Про це повідомляє посольство України в США в Facebook, передають Патріоти України.

"Була досягнута домовленість про підготовку до підписання міжурядової Угоди про співробітництво та використання космічного простору в мирних цілях", - йдеться в повідомленні.
Джим Бріденштайн підкреслив зацікавленість у залученні українських підприємств до реалізації проектів в сфері дослідження Місяця. Він також висловив подяку за підтримку Україною космічних ініціатив агентства.

​Міжбанк: Гривня продовжує зміцнюватись

понеділок, 17 лютий 2020, 21:29

17 лютого котирування нацвалюти на відкритті міжбанку стартувало з 24,46 – 24,48 гривні за долар, на закритті міжбанку встановилися на рівні 24,40 – 24,43 гривні за долар, зазначають Патріоти України.

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...