Слідом за Великобританією: Лафа росіянам скінчилася і в Греції

Зараз для надання "золотої візи" іноземцям достатньо вкласти €250 тис. на нерухомість у Греції, але скоро усе може змінитися.

Росіянам стане не так просто переїхати до Греції? Ілюстрація: соцмережі.

Міністерство економіки Греції 8 березня презентувало у парламенті законопроект про розширення критеріїв для одержання "золотої візи" інвесторами з країн, що не входять у Європейський союз. Про це повідомило видання Ekathimerini, передають Патріоти України.

За чинними правилами, посвідку на проживання можна одержати, вклавши €250 тис. у грецьку нерухомість. Нові критерії передбачають інвестиції в розмірі щонайменше €400 тис. у державні облігації на строк не менше ніж три роки через банк, заснований у Греції, або інвестиції на суму принаймні €400 тис. у спільний із грецькою стороною інвестиційний фонд з активами не менше ніж €3 млн.

Іноземці також можуть отримати "золоту візу", зробивши інвестицію на суму не меншу ніж €800 тис. в акції або корпоративні облігації на грецьких ринках капіталу.

7 березня обмеження на видавання "золотої візи" інвестора набули чинності у Великобританії. Охочі отримати візу інвестора повинні будуть вкласти у Великобританії не менш ніж £2 млн, довести, що володіли цими коштами не менше ніж два роки (за попередніми правилами, було достатньо 90 днів), а також розкрити джерело доходів. Як пише Financial Times, зробити суворішими вимоги влада вирішила у зв'язку із замахом на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля в Солсбері.

В Україні подорожчав овоч із "борщового набору", але це не межа: Як змінилася вартість і що буде далі

субота, 28 січень 2023, 8:30

Ціна на моркву в Україні різко зросла через скорочення пропозиції на ринку. Наразі вартість приблизно на 17% вища, аніж наприкінці минулого тижня. При цьому ціни на овоч ще можуть зростати надалі. Про це повідомляють аналітики EastFruit, передають Патр...

У вихідні ліміти споживання зазвичай збільшують, але не цього разу: У Yasno розповіли про ситуацію в енергосистемі України

субота, 28 січень 2023, 7:15

В енергосистемі України зараз значний дефіцит. Про це повідомив СЕО енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко, закликавши користувачів бути економнішими. Він зазначив, що у вихідні ліміти споживання електроенергії зазвичай більше, але енергосистемі ...