Слідом за Великобританією: Лафа росіянам скінчилася і в Греції

Зараз для надання "золотої візи" іноземцям достатньо вкласти €250 тис. на нерухомість у Греції, але скоро усе може змінитися.

Росіянам стане не так просто переїхати до Греції? Ілюстрація: соцмережі.

Міністерство економіки Греції 8 березня презентувало у парламенті законопроект про розширення критеріїв для одержання "золотої візи" інвесторами з країн, що не входять у Європейський союз. Про це повідомило видання Ekathimerini, передають Патріоти України.

За чинними правилами, посвідку на проживання можна одержати, вклавши €250 тис. у грецьку нерухомість. Нові критерії передбачають інвестиції в розмірі щонайменше €400 тис. у державні облігації на строк не менше ніж три роки через банк, заснований у Греції, або інвестиції на суму принаймні €400 тис. у спільний із грецькою стороною інвестиційний фонд з активами не менше ніж €3 млн.

Іноземці також можуть отримати "золоту візу", зробивши інвестицію на суму не меншу ніж €800 тис. в акції або корпоративні облігації на грецьких ринках капіталу.

7 березня обмеження на видавання "золотої візи" інвестора набули чинності у Великобританії. Охочі отримати візу інвестора повинні будуть вкласти у Великобританії не менш ніж £2 млн, довести, що володіли цими коштами не менше ніж два роки (за попередніми правилами, було достатньо 90 днів), а також розкрити джерело доходів. Як пише Financial Times, зробити суворішими вимоги влада вирішила у зв'язку із замахом на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля в Солсбері.

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...

Дзеркальна відповідь сусідським фермерам: Українські аграрії заблокують в’їзд польським вантажівкам

субота, 10 червень 2023, 6:40

Всеукраїнська аграрна рада та Асоціація виробників молока заявили, що у суботу, 10 червня, перекриють на кордоні дорогу польським вантажівкам в якості дзеркальної відповіді на протести польських аграріїв. Про це йдеться у заяві Всеукраїнської аграрної ...