Субсидії грошима "на руки": У Кабміні детально пояснили механізм виплат

В Україні уряд у питанні монетизації субсидій не запроваджуватиме жодних додаткових критеріїв і не буде обмежувати право людей на отримання виплат, повідомляють Патріоти України.

"Ніяких рішень уряду щодо скорочення кількості субсидіантів немає", – заявив віце-прем'єр Павло Розенко.

За його словами, монетизація – це завершальний етап реформування системи субсидій, який розпочався 4 роки тому. Віце-прем'єр нагадав, що процес монетизації починається з 1 березня.

Віце-прем'єр також поінформував, що кожен субсидіант повинен отримати письмове повідомлення про те, яким чином він буде отримувати кошти.

"Управління соцзахисту повинні письмово повідомити всім субсидіантам про те, яким чином вони будуть отримувати монетизувану субсидію. Це зобов'язання органів місцевої влади – повідомити кожного субсидіанта", – повідомив Розенко.

За його даними, 70% тих, хто отримує субсидії, – це пенсіонери, вони отримають свої субсидії разом з пенсійними виплатами на картку "Ощадбанку" або через "Укрпошту". "Нікому не треба нікуди бігати і оформляти якісь нові документи", – резюмував Розенко.


Джерело: Обозреватель

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...