В Україні уряд у питанні монетизації субсидій не запроваджуватиме жодних додаткових критеріїв і не буде обмежувати право людей на отримання виплат, повідомляють Патріоти України.
"Ніяких рішень уряду щодо скорочення кількості субсидіантів немає", – заявив віце-прем'єр Павло Розенко.
За його словами, монетизація – це завершальний етап реформування системи субсидій, який розпочався 4 роки тому. Віце-прем'єр нагадав, що процес монетизації починається з 1 березня.
Віце-прем'єр також поінформував, що кожен субсидіант повинен отримати письмове повідомлення про те, яким чином він буде отримувати кошти.
"Управління соцзахисту повинні письмово повідомити всім субсидіантам про те, яким чином вони будуть отримувати монетизувану субсидію. Це зобов'язання органів місцевої влади – повідомити кожного субсидіанта", – повідомив Розенко.
За його даними, 70% тих, хто отримує субсидії, – це пенсіонери, вони отримають свої субсидії разом з пенсійними виплатами на картку "Ощадбанку" або через "Укрпошту". "Нікому не треба нікуди бігати і оформляти якісь нові документи", – резюмував Розенко.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...