Субсидія грошима: Як отримати виплати пенсіонерам в Україні

В "Ощадбанку" розкрили особливості виплати субсидій у грошовій формі для українців, які отримують пенсію, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що субсідіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через "Укрпошту" чи на свій банківський пенсійний рахунок.

Гроші будуть приходити одночасно в звичайні терміни. В "Ощадбанку" додали, що українці почали отримувати виплати пенсій та житлових субсидій з 1 березня.

Німеччина офіційно відповіла на запит Москви про пришвидшений запуск "Північного потоку-2"

понеділок, 6 грудень 2021, 20:29

Влада Німеччини категорично відкинула можливість запуску в експлуатацію газопроводу "Північний потік - 2" без проведення сертифікації, передають Патріоти України. Представник Федерального міністерства економіки та енергетики ФРН Ніна-Марі Гюттлер у ход...

Власник може збанкрутіти: Україна заарештувала ще 13 російських авіалайнерів, які літали до анексованого Криму

понеділок, 6 грудень 2021, 19:20

Авіакомпанії, котрій налажать авіасудна, буде закриті високорентабельні маршрути до Європи. За матеріалами Служби безпеки України, накладено арештів на 13 літаків, які здійснювали польоти до тимчасово окупованого Криму, повідомляють Патріоти України з ...