Субсидія грошима: Як отримати виплати пенсіонерам в Україні

В "Ощадбанку" розкрили особливості виплати субсидій у грошовій формі для українців, які отримують пенсію, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що субсідіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через "Укрпошту" чи на свій банківський пенсійний рахунок.

Гроші будуть приходити одночасно в звичайні терміни. В "Ощадбанку" додали, що українці почали отримувати виплати пенсій та житлових субсидій з 1 березня.

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...