
"Керч із мостом запроцвітала", – прокоментував він. Так, один із користувачів написав, що на державному підприємстві "Керченська поромна переправа" співробітникам не виплатили заробітну плату.
"Йде протизаконна затримка зарплати на стратегічному транспортному об'єкті. Терміни видачі людям грошей ніхто навіть не озвучує. Такого не було навіть у 90-х роках", – підкреслив автор.

Кримчани бурхливо відреагували в мережі, поділившись аналогічними історіями. "Всі порти сидять так само", "В Рибному порту теж не платять зарплату вже місяць", "Торговий теж в д*пі", – розповіли в коментарях.
"Від знайомого, що працює в ялтинському морпорту чув, що їм зарплату вже три місяці не платять, збирають страйкувати, ну-ну", – написав користувач під ніком Ялтинець.

"Грошей немає, але ви тримайтеся", "Д*па прийшла, товариші", "Хотіли міст? Тепер половина Керчі без роботи. Всі говорили, що ціни знизяться на все, включаючи бензин. Знизилися?" – відреагували кримчани.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...