"Теперь полгорода без зарплаты": Стало відомо про нову проблему через Кримський міст

На державному підприємстві "Керченська поромна переправа" співробітникам не виплатили заробітну плату.

Кримський міст. Фото: most.life.

В анексованому Криму окупанти масово затримують заробітну плату, а ціни виросли в декілька разів. Однією з причин назвали незаконне будівництво моста на півострові. Підтверджуючі скріншоти з керченського пабліку показав у Twitter блогер КРЫМский бандеровец, передають Патріоти України.

"Керч із мостом запроцвітала", – прокоментував він. Так, один із користувачів написав, що на державному підприємстві "Керченська поромна переправа" співробітникам не виплатили заробітну плату.

"Йде протизаконна затримка зарплати на стратегічному транспортному об'єкті. Терміни видачі людям грошей ніхто навіть не озвучує. Такого не було навіть у 90-х роках", – підкреслив автор.

Кримчани бурхливо відреагували в мережі, поділившись аналогічними історіями. "Всі порти сидять так само", "В Рибному порту теж не платять зарплату вже місяць", "Торговий теж в д*пі", – розповіли в коментарях.

"Від знайомого, що працює в ялтинському морпорту чув, що їм зарплату вже три місяці не платять, збирають страйкувати, ну-ну", – написав користувач під ніком Ялтинець.

"Грошей немає, але ви тримайтеся", "Д*па прийшла, товариші", "Хотіли міст? Тепер половина Керчі без роботи. Всі говорили, що ціни знизяться на все, включаючи бензин. Знизилися?" – відреагували кримчани.


Обвал китайського юаня розорив російський Центробанк на мільярди

четвер, 6 жовтень 2022, 20:52

Обвал китайського юаня завдав величезних збитків для російського Центробанку та Фонду національного добробуту РФ. Крах валюти обернувся втратами в золотовалютних резервах на суму понад $10 млрд. На початок року ЦБ РФ тримав у юанях аж 17,1% ЗВР – 668 м...

По сотні за десяток? Ціни на яйця в Україні можуть сягнути нової позначки

четвер, 6 жовтень 2022, 11:26

В Україні вартість десятка яєць сягнула 50 грн і до кінця року може бути на рівні 60 грн. При цьому десяток найвищої категорії курячих яєць (добірні) може впритул наблизитися до позначки 100 гривень, передають Патріоти України. Такий прогноз у коментар...