Тому, що досі послідовний: Ахметов викупив у росіян чверть акцій "Київобленерго"

У найбагатшої людини України свої резони. Головне щоб не програвся

Операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДТЕК - "ДТЕК Нафтогаз" - стала власником 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго", що раніше належали групі VS Energy International Ukraine, зазначають Патріоти України.

Про це йдеться у повідомленні "Київобленерго" у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, у власності VS Energy залишилося 33,60788% акцій ПрАТ.

Як повідомлялося, на початку січня 2019 року "ДТЕК" заявив про намір сконцентрувати 68,2949% акцій АТ "Одесаобленерго" і 93,9978% ПрАТ "Київобленерго", що належать групі VS Energy.

До структури VS Energy International Ukrainе входять такі підприємства, як: "Київобленерго", "Рівнеобленерго", "Херсонобленерго", "Кіровоградобленерго", "Житомиробленерго", "Одесаобленерго", "Чернівціобленерго", "Севастопольенерго". Також компанія володіє значними пакетами акцій у "Миколаївобленерго" і "Хмельницькобленерго".

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб, кінцевими беніфіціари ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" є громадяни Латвії Віліс Дамбінс, Артурс Альтбергс і Валтс Вігантс, а також Марина Ярославська (Німеччина).

За даними ЕП, реальними власниками групи VS Energy є росіяни Євген Гінер, Михайло Воєводін і Олександр Бабаков.

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...