Трамп займеться цінами на нафту

на думку президента США, ОПЕК знову "взялася за старе".

Дональд Трамп. Фото:rs.n1info.com

Президент США Дональд Трамп заявив, що ціни на нафту штучно завищені. Про це він написав у своєму Twitter, передають Патріоти України.

"Схоже, ОПЕК взялася за старе. З рекордною кількістю нафти всюди, включаючи повністю завантажені кораблі в морі. Ціни на нафту штучно завищені! Немає нічого хорошого в цьому і це не може бути прийнятно!", - йдеться в повідомленні президента США.

До речі, світові ціни на нафту знижуються після поновлення рекордів з 2014 року. Вартість червневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опускалася на 0,26%, до $73,59 за барель, травневих ф'ючерсів на нафту марки WTI - на 0,31%, до $68,08 за барель.

На цьому тижні Brent подолав позначку в $74, WTI - $69 за барель, обидва значення є максимальними з листопада-грудня 2014 року.

Прорив російської блокади: Україна налагодила експорт зерна залізницею в обхід Білорусі. Маємо дуже хороші перспективи

субота, 21 травень 2022, 11:14

Москва всіма способами намагається обмежити експорт українських товарів, щоб нанести якомога більших збитків нашій економіці. Однак Україна успішно освоює нові напрямки логістики. Україна налагодила канал експорту зернових до Литви залізницею. Пілот...

Грошей поки що не буде: Стало відомо, коли виплатять підвищені пенсії одній з груп пенсіонерів

субота, 21 травень 2022, 10:20

Відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення", індексація - це встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дозволяє частково або повністю відшкодовува...