
Виплати готівкою в березні отримають “старі” субсидіанти - тобто ті українці, яким призначено субсидію з 2018 року. Система працюватиме так - у березні прийде готівка для оплати платіжок за лютий, у квітні для погашення боргів за березень і т.д., повідомляють Патріоти України.
Для субсидіантів, які оформили допомогу в 2019, існує інша система її отримання: на ім’я споживача в Ощадбанку відкривають рахунок, субсидію перераховують на нього, а гроші за комуналку списуються автоматично.
Пенсіонери. В Україні 70% отримувачів субсидій – це пенсіонери. Кабмін вирішив виплачувати їм компенсацію разом із пенсією. Частина пенсіонерів отримають субсидії на картки Ощадбанку, а решта, хто не має банківських карток, отримають гроші на руки через доставщиків Укрпошти.
Люди, які не отримують пенсії. 30% субсидіантів для отримання допомоги доведеться йти до відділення Ощадбанку. При цьому з собою обов’язково доведеться взяти паспорт та ідентифікаційний код.
Ті, хто оформили субсидію в 2019. Отримати залишок “нові” субсидіанти зможуть лише у кінці опалювального сезону. Його виплатять також в Ощадбанку готівкою.
Приклад: сім’я має сплатити комуналки за лютий 1100 грн, а субсидію отримала в розмірі 1600 гривень. 500 грн залишку люди можуть витратити на власні потреби – сплатити інші рахунки чи придбати продукти.
Головне пам’ятати, що право на субсидію відберуть, якщо сім’я матиме борг за комуналку більше одного місяця, або якщо він перевищить загальну суму в 340 грн.
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...