
Виплати готівкою в березні отримають “старі” субсидіанти - тобто ті українці, яким призначено субсидію з 2018 року. Система працюватиме так - у березні прийде готівка для оплати платіжок за лютий, у квітні для погашення боргів за березень і т.д., повідомляють Патріоти України.
Для субсидіантів, які оформили допомогу в 2019, існує інша система її отримання: на ім’я споживача в Ощадбанку відкривають рахунок, субсидію перераховують на нього, а гроші за комуналку списуються автоматично.
Пенсіонери. В Україні 70% отримувачів субсидій – це пенсіонери. Кабмін вирішив виплачувати їм компенсацію разом із пенсією. Частина пенсіонерів отримають субсидії на картки Ощадбанку, а решта, хто не має банківських карток, отримають гроші на руки через доставщиків Укрпошти.
Люди, які не отримують пенсії. 30% субсидіантів для отримання допомоги доведеться йти до відділення Ощадбанку. При цьому з собою обов’язково доведеться взяти паспорт та ідентифікаційний код.
Ті, хто оформили субсидію в 2019. Отримати залишок “нові” субсидіанти зможуть лише у кінці опалювального сезону. Його виплатять також в Ощадбанку готівкою.
Приклад: сім’я має сплатити комуналки за лютий 1100 грн, а субсидію отримала в розмірі 1600 гривень. 500 грн залишку люди можуть витратити на власні потреби – сплатити інші рахунки чи придбати продукти.
Головне пам’ятати, що право на субсидію відберуть, якщо сім’я матиме борг за комуналку більше одного місяця, або якщо він перевищить загальну суму в 340 грн.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...