Це перемога! Стокгольмський арбітраж повністю відхилив вимоги "Газпрому" щодо принципу "бери або плати"

Уукраїнські вимоги до "Газпрому" були пов'язані з двома контрактами - на постачання і на транзит газу.

Фото: bankruptcy-ua.comСтокгольмський арбітраж повністю відхилив вимоги російського ПАТ “Газпром” до НАК “Нафтогаз України” щодо контракту на постачання газу до України від 2009 року у частині принципу “бери або плати”. Про це повідомили у прес-службі “Нафтогазу”, передають Патріоти України.

“Ми отримали рішення. Поки що ми коментуємо те, що вимоги "Газпрому“ щодо "бери або плати" було повністю відхилено”, — повідомили у прес-службі.

У прес-службі “Нафтогазу” уточнили, що Стокгольмський арбітраж відхилив вимоги російської компанії за основною частиною позову - “бери або плати”.

Нагадаємо, сума позивних вимог НАК "Нафтогаз України" до російського "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі становлять близько 50 млрд дол.

Також нагадаємо, "Газпром" збільшив суму позову до "Нафтогазу" до 37 млрд дол. При цьому раніше у "Нафтогазі" повідомили, сума позивних вимог "Газпрому" до НАК у Стокгольмському арбітражі становить приблизно 50 млрд дол.

Додамо, українські вимоги до "Газпрому" пов'язані з двома контрактами - на постачання і на транзит газу.

Курс валют в Україні: Тиша перед бурею, або Чому треба боятися дешевого долара

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:40

Гривня демонструє стабільність, втім, експерти попереджають - це ненадовго, передають Патріоти України. І знову стабільність курсу валют в Україні після "валідольного" вересня – перед початком жовтня долар "заснув", як це було двадцять днів тому. Весь...

Українцям по-новому рахуватимуть розподіл газу: Що треба знати

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:05

В Україні від 1 жовтня під час розрахунку розміру річної замовленої потужності газу для побутових споживачів, які повністю чи частково не отримують газопостачання, враховуватимуть лише за неопломбовані газові прилади. Про це повідомили у Національній к...