Стокгольмський арбітраж повністю відхилив вимоги російського ПАТ “Газпром” до НАК “Нафтогаз України” щодо контракту на постачання газу до України від 2009 року у частині принципу “бери або плати”. Про це повідомили у прес-службі “Нафтогазу”, передають Патріоти України.
“Ми отримали рішення. Поки що ми коментуємо те, що вимоги "Газпрому“ щодо "бери або плати" було повністю відхилено”, — повідомили у прес-службі.
У прес-службі “Нафтогазу” уточнили, що Стокгольмський арбітраж відхилив вимоги російської компанії за основною частиною позову - “бери або плати”.
Нагадаємо, сума позивних вимог НАК "Нафтогаз України" до російського "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі становлять близько 50 млрд дол.
Також нагадаємо, "Газпром" збільшив суму позову до "Нафтогазу" до 37 млрд дол. При цьому раніше у "Нафтогазі" повідомили, сума позивних вимог "Газпрому" до НАК у Стокгольмському арбітражі становить приблизно 50 млрд дол.
Додамо, українські вимоги до "Газпрому" пов'язані з двома контрактами - на постачання і на транзит газу.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...