У Кабміні пояснили, що чекає на українців без права на пенсію

Держава не залишить людину зовсім без засобів до існування, але...

Ілюстрація: ЖЖ

В Україні громадянин не зможе розраховувати на виплату пенсій від держави, якщо не набере мінімальний страховий стаж, повідомляють Патріоти України.

"Якщо людина не працює, то вона залишиться без пенсії. Що таке пенсія? Це не те, що дарується державами. Пенсія - це те, що зароблено людиною. У нас мінімальний страховий стаж, який дає право на пенсію, - 15 років. І це залишається незмінним", - повідомив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір в інтерв'ю "Сегодня". За його словами, розмір виплат також буде залежати від рівня стажу.

"Зрозуміло, що якщо одна людина пропрацювала 15 років, а інша - 35 років, то у них повинна бути різна пенсія. І зрозуміло, що, якщо людина платила більше внесків, вона повинна отримувати більшу пенсію. Саме на цьому побудована пенсійна реформа. Так що нелегальна зайнятість негативно впливає на майбутнє людини", - заявив Шамбір.

При цьому заммінстра зазначив, що держава не залишить людину без засобів до існування. "Крім пенсії у нас передбачена державна соціальна допомога, і, якщо людина не має мінімального страхового стажу, то для неї передбачається соціальна допомога після досягнення 65 років. Державна соціальна допомога призначається в розмірі прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум зараз - 1373 гривні", - резюмував Шамбір.

Криваві гроші - не завада: У РФ усе ще працюють 580 іноземних компаній, серед яких великі корпорації, - Кулеба

середа, 25 травень 2022, 6:25

У Росії наразі продовжують працювати 580 іноземних компаній. Причому 8 із них – великі корпорації. Але влада продовжуватиме працювати над тим, щоб вони пішли з ринку країни-терориста. Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі в Instagram...

РФ краде з України зерно: Нові знімки Maxar знову фіксують навантажені кораблі в Криму

середа, 25 травень 2022, 6:17

Росія продовжує вивозити з України вкрадене окупантами зерно. На нових супутникових знімках Maxar зафіксовано, як в окупованому Криму завантажують два кораблі. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. На знімках від Maxar Technologies, датов...