У Кабміні розповіли, як українці отримуватимуть субсидії

Віце-прем'єр України Геннадій Зубко розповів, яким чином українці зможуть отримувати субсидії готівкою, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, якщо пенсіонери мають рахунки в Ощадбанку, вони отримають субсидії на свої рахунки. Якщо пенсію отримують напряму, то субсидія буде разом із пенсією видаватися. Ті, хто отримують пенсію через Укрпошту, будуть отримувати субсидію готівкою разом з пенсією.

Виплати пенсіонерам відбуватимуться з 4 по 25 березня. Якщо у громадянина немає пенсійного рахунку та рахунку в Ощадбанку, то він отримає повідомлення, що треба звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку, відкрити там рахунок за системою "Швидка копійка". На цей рахунок будуть надходити кошти.

У середньому одне домогосподарство буде отримувати по 1,5 тисячі гривень. Зазначимо, що Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Готівкова форма субсидій буде призначена для тих людей, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

Оце "покращення"? Ціни на популярний в Україні продукт можуть злетіти на 25%

четвер, 23 вересень 2021, 11:29

До кінця 2021 року популярний серед українців продукт - хліб - може подорожчати від 5 до 25%. Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передають Патріоти України. Він назвав причини подорожчання хліба: зростання цін на сировину і...

Реформа ринку праці: Соцдопомогу українцям хочуть перетворити на привілей для окремих категорій громадян

четвер, 23 вересень 2021, 7:50

Отримувати допомогу протягом року зможуть не всі. В Україні задумали реформувати Державну службу зайнятості. Відповідний законопроект схвалили днями на засіданні Кабміну. Документ передбачає модернізацію страхових підходів у разі безробіття та впровадж...