У Кабміні розповіли, як українці отримуватимуть субсидії

Віце-прем'єр України Геннадій Зубко розповів, яким чином українці зможуть отримувати субсидії готівкою, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, якщо пенсіонери мають рахунки в Ощадбанку, вони отримають субсидії на свої рахунки. Якщо пенсію отримують напряму, то субсидія буде разом із пенсією видаватися. Ті, хто отримують пенсію через Укрпошту, будуть отримувати субсидію готівкою разом з пенсією.

Виплати пенсіонерам відбуватимуться з 4 по 25 березня. Якщо у громадянина немає пенсійного рахунку та рахунку в Ощадбанку, то він отримає повідомлення, що треба звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку, відкрити там рахунок за системою "Швидка копійка". На цей рахунок будуть надходити кошти.

У середньому одне домогосподарство буде отримувати по 1,5 тисячі гривень. Зазначимо, що Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Готівкова форма субсидій буде призначена для тих людей, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

Шостий рік несезону: Порожні пляжі, дохла риба. - Як триває літо-2019 в окупованому Криму (фотофакти)

понеділок, 17 червень 2019, 18:09

Залишки "життя" тепляться лише в найфешенебельніших куточках Південного Берегу. Та і то, туристів меншає рік до року через невідповідність цін "як в Туреччині" та сервісу "як в СРСР", а інфраструктура занепадає. Пляжі окупованого Криму, попри у другій ...

Україна "умиває руки", підставляючи Росію під шквал "глибокої стурбованості" ЄС: "Європі варто готуватися до газової кризи на початку 2020 року" — Зеркаль

понеділок, 17 червень 2019, 15:57

Улюблений "коник" Кремля - "газова дубинка" наразі перебіг в українську "стайню", Київ розмірено дотискає Москву, котра зависла в розтяжці закінчення транзитного договору на транзит Україною, недобудову "Північного потоку-2" і жорсткі контракти з ЄС. З...