У Кабміні розповіли, як українці отримуватимуть субсидії

Віце-прем'єр України Геннадій Зубко розповів, яким чином українці зможуть отримувати субсидії готівкою, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, якщо пенсіонери мають рахунки в Ощадбанку, вони отримають субсидії на свої рахунки. Якщо пенсію отримують напряму, то субсидія буде разом із пенсією видаватися. Ті, хто отримують пенсію через Укрпошту, будуть отримувати субсидію готівкою разом з пенсією.

Виплати пенсіонерам відбуватимуться з 4 по 25 березня. Якщо у громадянина немає пенсійного рахунку та рахунку в Ощадбанку, то він отримає повідомлення, що треба звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку, відкрити там рахунок за системою "Швидка копійка". На цей рахунок будуть надходити кошти.

У середньому одне домогосподарство буде отримувати по 1,5 тисячі гривень. Зазначимо, що Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Готівкова форма субсидій буде призначена для тих людей, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

Хіти тижня. Щоб з'єднати Балтійське море з Чорним: На Прип’яті відновлять судноплавство

середа, 21 серпень 2019, 11:00

У травні поточного року було завершено обстеження на території Білорусі судноплавних гідротехнічних споруд водного шляху Е-40, що зв’язує Балтійське і Чорне море через Віслу, Західний Буг, Прип’ять і Дніпро. Найближчим часом робоча група за участю фахі...

Недонадімперія ридатиме на похоронах Путіна? Абромавічус ставить надамбітну "планку" в експорті української зброї на найближчу п'ятирічку

середа, 21 серпень 2019, 6:50

В начале июня Президент Владимир Зеленский назначил Айвараса Абромавичуса членом наблюдательного совета госконцерна "Укроборонпром". А в ходе первого заседания обновленного состава 10 июля было принято решение об избрании Абромавичуса главой набсовета....