У Кабміні розповіли, як українці отримуватимуть субсидії

Віце-прем'єр України Геннадій Зубко розповів, яким чином українці зможуть отримувати субсидії готівкою, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, якщо пенсіонери мають рахунки в Ощадбанку, вони отримають субсидії на свої рахунки. Якщо пенсію отримують напряму, то субсидія буде разом із пенсією видаватися. Ті, хто отримують пенсію через Укрпошту, будуть отримувати субсидію готівкою разом з пенсією.

Виплати пенсіонерам відбуватимуться з 4 по 25 березня. Якщо у громадянина немає пенсійного рахунку та рахунку в Ощадбанку, то він отримає повідомлення, що треба звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку, відкрити там рахунок за системою "Швидка копійка". На цей рахунок будуть надходити кошти.

У середньому одне домогосподарство буде отримувати по 1,5 тисячі гривень. Зазначимо, що Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Готівкова форма субсидій буде призначена для тих людей, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

Українцям повідомили, на скільки зростуть тарифи на холодну воду

неділя, 4 червень 2023, 17:50

В Україні готуються переглянути тарифи на холодну воду Стало відомо, як можуть змінитися суми у платіжках за комунальні послуги, передають Патріоти України. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг...

НБУ доручив ПриватБанку, Ощадбанку та іншим ретельно перевірити своїх клієнтів

неділя, 4 червень 2023, 12:30

ПриватБанк, Ощадбанк та інші фінансові установи повинні будуть ретельно перевірити своїх клієнтів щодо їхньої належності до санкційних списків. передають Патріоти України. При цьому банкам доведеться знайти золоту середину для стосунків із такими клієн...