
Глава Міненерго Ігор Насалик повідомив, що китайці і турки висловили готовність вкладати гроші у вугільну промисловість України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.
За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, в Китаї і Туреччині знайшлися інвестори, які зацікавилися українським вугіллям. Вони готові вкладати кошти в наші шахти. "У нашій програмі, яка представлялася, є створення ринку вугілля, - повідомив міністр. - Саме ринок відрегулює, кому потрібно, звідки його брати. Нами зацікавилися турки і китайці, вони готові інвестувати".
Згідно з даними Міненерго, на модернізацію обладнання державних шахт України потрібна сума не менше 850 млн грн. Варто відзначити, що на одній з недавніх прес-конференцій Ігор Насалик заявляв, що збиткові вугільні підприємства в Україні підлягають ліквідації, - це дозволить заощадити до 200 млн грн бюджетних коштів.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...