​Українські гелікоптери: "Мотор Січ" витратила $150 000 000 на створення лінії з виробництва та ремонту гвинтів

Загальний обсяг інвестицій підприємства у програму вертольотобудування України вже оцінюється в $500 000 000​.

ПАТ «Мотор Січ» планує запустити нову виробничу лінію з виготовлення і ремонту несучих і рульових гвинтів для вертольотів у І-ІІ кварталі 2019 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на UBR.

Нова лінія вже закуплена в США, вартість обладнання оцінюється в $ 150 млн. Потужності виробництва дозволять збирати до 25-50 одиниць комплектів гвинтів на рік, в залежності від замовлення.

У 2017 році на вертолітному заводі «Мотор Січ» була введена в експлуатацію виробнича лінія по виробництву редукторів VR-17МС для вертольотів типу Мі-8/17 зі збільшеною до 14 тонн максимальною злітною масою. Частина обладнання з виробництва редукторів також була імпортована.

Роботи за програмою вертольотобудування були розпочаті компанією в 2010 році і активізовані в нових умовах.

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...