В Нікопольському районі Січеславської області ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 246 МВт. За потугою нова СЕС стала найбільшою в Україні та однією з найбільших в Європі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ukraine Now.
СЕС розміщується на території площею 400 га колишнього кар’єру. Електростанція побудована спільно приватними інвесторами з Китаю та України – China Machinery Engineering Corporation (CMEC) та ДТЕК.
Нагадаємо також, що у Вінниці відкрили потужне підприємство з виробництва обладнання для "зеленої" енергетики.
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...
Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....