
До 2030 року Мінінфраструктури може побудувати в Україні десять автобанів на умовах концесії. Про це заявив глава Мінінфраструктури Володимир Омелян на портовому форумі Ukrainian Ports Forum в Одесі, повідомляють Патріоти України.
"Наше бачення – 10 автобанів, які з’єднають всю Україну. Вони мають бути збудовані за концесійним принципом платних доріг. Сподіваюся, будівництво першої дороги почнеться вже наступного року. Перший напрямок – це славно відомий напрямок Львів – Краковець, а далі Київ – Біла Церква", – сказав він.
За словами Омеляна, планується також будівництво низки інших автобанів. Йдеться про Go Highway (Гданськ – Одеса), будівництво якого почалося за часів уряду Гройсмана, а також автобан Via Carpathia (продовження Одеса – Рені до Греції). Крім того, передбачено розвиток внутрішніх напрямків Львів – Київ – Харків – Донецьк, а також Київ – Керч, Полтава – Дніпро.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...