
До 2030 року Мінінфраструктури може побудувати в Україні десять автобанів на умовах концесії. Про це заявив глава Мінінфраструктури Володимир Омелян на портовому форумі Ukrainian Ports Forum в Одесі, повідомляють Патріоти України.
"Наше бачення – 10 автобанів, які з’єднають всю Україну. Вони мають бути збудовані за концесійним принципом платних доріг. Сподіваюся, будівництво першої дороги почнеться вже наступного року. Перший напрямок – це славно відомий напрямок Львів – Краковець, а далі Київ – Біла Церква", – сказав він.
За словами Омеляна, планується також будівництво низки інших автобанів. Йдеться про Go Highway (Гданськ – Одеса), будівництво якого почалося за часів уряду Гройсмана, а також автобан Via Carpathia (продовження Одеса – Рені до Греції). Крім того, передбачено розвиток внутрішніх напрямків Львів – Київ – Харків – Донецьк, а також Київ – Керч, Полтава – Дніпро.
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...