Кібершахраї, щоб отримати фінансову та особисту інформацію відкривають фейкові банківські сайти і надсилають на електронну пошту користувачів фішингові листи. Про це 30 жовтня заявив департамент кіберполіції нацполіції у Facebook, повідомляють Патріоти України.
Правоохоронці зазначають, щоб відрізнити фейковий сайт від оригінального, потрібно звертати увагу на "спливні вікна" сайту. Зокрема, фейки часто вимагають подавати банківські реквізити, але банківські установи так не роблять.
Також фейкові сайти можуть мати вади оформлення, такі як граматичні помилки. У поліції радять не квапитися і не клацати на підозрілий сайт банку в електронних листах, а також вводити адресу сайту вручну, або обирати із закладок.
Як повідомлялося, кіберполіція встановила злочинне угруповання, яке організувало продаж підроблених квитків на концерт Imagine Dragons. Правоохоронці затримали організатора групи.
Експерименти зі спрощення заяв на субсидії та пільги на комуналку виявили проблеми. В уряді хочуть повернутися до розширених заяв, передають Патріоти України з посиланням на проєкт постанови уряду, розміщений для обговорення на сайті ФПУ. Як зазначаєть...
Українцям, які володіють квартирами від 60 квадратів та будинком від 120 квадратів, надходять платіжки з податком на нерухомість. За кожен квадрат, який перевищує зазначену норму, доводиться платити до 106,5 грн, передають Патріоти України. Про це йдет...