Кібершахраї, щоб отримати фінансову та особисту інформацію відкривають фейкові банківські сайти і надсилають на електронну пошту користувачів фішингові листи. Про це 30 жовтня заявив департамент кіберполіції нацполіції у Facebook, повідомляють Патріоти України.
Правоохоронці зазначають, щоб відрізнити фейковий сайт від оригінального, потрібно звертати увагу на "спливні вікна" сайту. Зокрема, фейки часто вимагають подавати банківські реквізити, але банківські установи так не роблять.
Також фейкові сайти можуть мати вади оформлення, такі як граматичні помилки. У поліції радять не квапитися і не клацати на підозрілий сайт банку в електронних листах, а також вводити адресу сайту вручну, або обирати із закладок.
Як повідомлялося, кіберполіція встановила злочинне угруповання, яке організувало продаж підроблених квитків на концерт Imagine Dragons. Правоохоронці затримали організатора групи.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Ціни на вершкове масло в Україні зростають рекордними темпами. Вартість цього надзвичайно популярного серед українців продукту за рік зросла на третину – це максимальний за 10 років показник, передають Патріоти України. За даними ІНФАГРО, річна споживч...