Кібершахраї, щоб отримати фінансову та особисту інформацію відкривають фейкові банківські сайти і надсилають на електронну пошту користувачів фішингові листи. Про це 30 жовтня заявив департамент кіберполіції нацполіції у Facebook, повідомляють Патріоти України.
Правоохоронці зазначають, щоб відрізнити фейковий сайт від оригінального, потрібно звертати увагу на "спливні вікна" сайту. Зокрема, фейки часто вимагають подавати банківські реквізити, але банківські установи так не роблять.
Також фейкові сайти можуть мати вади оформлення, такі як граматичні помилки. У поліції радять не квапитися і не клацати на підозрілий сайт банку в електронних листах, а також вводити адресу сайту вручну, або обирати із закладок.
Як повідомлялося, кіберполіція встановила злочинне угруповання, яке організувало продаж підроблених квитків на концерт Imagine Dragons. Правоохоронці затримали організатора групи.
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...
Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...