У найближчі дні рубль спіткає "чорна доля", - економісти

У 2017 році середній курс рубля може ослабнути на 5 відсотків до поточного рівня.

Рубль продовжить падіння? Ілюстрація: соцмережі.

Масштабне ралі рубля, ймовірно, наближається до кінця, однак навіть завершення виборчого циклу в РФ і невпевненість інвесторів у ребалансуванні світового ринку нафти дещо дестабілізують російську валюту, прогнозують найбільші компанії країни. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У 2017 році середній курс може ослабнути на 5 відсотків до поточного рівня і скласти близько 60 рублів за долар, кажуть найбільші російські виробники алмазів і золота, ПАТ "Алроса" і ПАТ "Полюс", а також Група Сума мільярдера Зіявудіна Магомедова. Це незначна волатильність в порівнянні зі стрибками, які рубль демонстрував в 2016 році, зміцнившись до долара на 45 відсотків, а в цьому році додав ще 7 відсотків.

"Справедливий курс ближче до 60-61" рубля за долар, сказав минулого тижня президент Алроси Сергій Іванов в інтерв'ю у Владивостоці. За його словами, прогнози на 2018 рік його компанія будує, виходячи з курсу 61-62 рубля за долар. "Ми - бенефіціар подальшої девальвації", - зазначив він.

Підтримку російській валюті надають високі реальні ставки і стабілізація нафтових цін на тлі угоди щодо обмеження видобутку між Організацією країн-експортерів нафти і її союзниками. При цьому курс Банку Росії на подальше пом'якшення грошово-кредитної політики, президентські вибори в РФ, призначені на березень наступного року, і можливе завершення угоди з ОПЕК в кінці першого кварталу відіб'ються на курсі рубля, прогнозують топ-менеджери.

Хіти тижня. "Просто деньги кончились": Росія йде з Байконуру

вівторок, 21 листопад 2017, 18:30

А тим часом космодром "Восточный", на котрий витратили "космічні" кошти, до ладу так і не доведений, і навіть якщо вдасться його довершити, запуски коштуватимуть там дорожче, ніж з Казахстану. Космічна програма Астани передбачає повну відмову РФ від ор...

Хіти тижня. "Українці в Польщі": Блогер показав, чиїми силами розбудовується сусідня країна (фото)

понеділок, 20 листопад 2017, 23:00

Мандрівник зазначив, що українців у Польщі багато і вони повсюди. "Однією з цілей моєї польської поїздки було відвідати моїх старих українських друзів, які за останні пару років переїхали жити до Польщі, а заодно побачити своїми очима, як живуть україн...