У найближчі дні рубль спіткає "чорна доля", - економісти

У 2017 році середній курс рубля може ослабнути на 5 відсотків до поточного рівня.

Рубль продовжить падіння? Ілюстрація: соцмережі.

Масштабне ралі рубля, ймовірно, наближається до кінця, однак навіть завершення виборчого циклу в РФ і невпевненість інвесторів у ребалансуванні світового ринку нафти дещо дестабілізують російську валюту, прогнозують найбільші компанії країни. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У 2017 році середній курс може ослабнути на 5 відсотків до поточного рівня і скласти близько 60 рублів за долар, кажуть найбільші російські виробники алмазів і золота, ПАТ "Алроса" і ПАТ "Полюс", а також Група Сума мільярдера Зіявудіна Магомедова. Це незначна волатильність в порівнянні зі стрибками, які рубль демонстрував в 2016 році, зміцнившись до долара на 45 відсотків, а в цьому році додав ще 7 відсотків.

"Справедливий курс ближче до 60-61" рубля за долар, сказав минулого тижня президент Алроси Сергій Іванов в інтерв'ю у Владивостоці. За його словами, прогнози на 2018 рік його компанія будує, виходячи з курсу 61-62 рубля за долар. "Ми - бенефіціар подальшої девальвації", - зазначив він.

Підтримку російській валюті надають високі реальні ставки і стабілізація нафтових цін на тлі угоди щодо обмеження видобутку між Організацією країн-експортерів нафти і її союзниками. При цьому курс Банку Росії на подальше пом'якшення грошово-кредитної політики, президентські вибори в РФ, призначені на березень наступного року, і можливе завершення угоди з ОПЕК в кінці першого кварталу відіб'ються на курсі рубля, прогнозують топ-менеджери.

Кругленька сума: Західний експерт сказав, скільки Росія на рік витрачає на війну з Україною (відео)

четвер, 21 червень 2018, 11:59

Фінансові санкції - це ще 0,7% внутрішнього валового продукту (ВВП), 10 мільярдів доларів. Старший науковий співробітник Atlantic Council, шведсько-американський економіст Андерс Аслунд стверджує, що Російської Федерації війна в Україні обходиться в 45...

Хіти тижня. Україна як "Мекка" для іноземних шопоголиків: "Испытала шок от цен в украинском Ковеле", - білоруска

четвер, 21 червень 2018, 9:00

Ковель знайомий багатьом білоруським шопоголікам, тому що ближче, ніж Хмельницький - близько 70 км від кордону, але при цьому славиться непоганим асортиментом і демократичними цінами. Кореспондент Intex-press вирушила за покупками з Барановичів в украї...