В Україні збільшать "мінімалку": Чого чекати (інфографіка)

В Україні з 1 січня 2019 року мінімальну зарплату збільшать до 4 173 грн, що прямо стосуватиметься 24% офіційно працевлаштованих громадян, повідомляють Патріоти України.

Такі дані представив на своїй сторінці в Facebook керівник приватного інвестиційного фонду Володимир Компанієць. За його інформацією, в країні 10% офіційно працевлаштованих громадян нараховують зарплату понад 16 184 грн. При цьому 7,4% в жовтні була нарахована мінімалка.

Компанієць також підкреслив, що відтепер будь-хто може легко перевірити, скільки офіційно заробляє в порівнянні з іншими українцями. При цьому потрібно знати лише розмір нарахованої зарплати в жовтні 2018 року.

"Якщо суму нарахованої зарплати ви не знаєте, то берете суму офіційної зарплати, отриману вами на руки в жовтні, і множите її на 1,2422. Так ви дізнаєтеся суму, яку вам нараховував роботодавець до відрахування податку на доходи та військового збору. Потім ви дивитеся в якому ви діапазоні, нижня межа цього діапазону покаже у скількох відсотків українців зарплата менша, ніж у вас", - пояснив аналітик.

Він також додав, що в таблиці чітко видно "ефект зарплат в конверті" - чим менше у людей зарплата, тим менший у них відбувся приріст офіційної зарплати за останні півроку.


Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

США уникли катастрофічного дефолту - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...