В Україні збільшать "мінімалку": Чого чекати (інфографіка)

В Україні з 1 січня 2019 року мінімальну зарплату збільшать до 4 173 грн, що прямо стосуватиметься 24% офіційно працевлаштованих громадян, повідомляють Патріоти України.

Такі дані представив на своїй сторінці в Facebook керівник приватного інвестиційного фонду Володимир Компанієць. За його інформацією, в країні 10% офіційно працевлаштованих громадян нараховують зарплату понад 16 184 грн. При цьому 7,4% в жовтні була нарахована мінімалка.

Компанієць також підкреслив, що відтепер будь-хто може легко перевірити, скільки офіційно заробляє в порівнянні з іншими українцями. При цьому потрібно знати лише розмір нарахованої зарплати в жовтні 2018 року.

"Якщо суму нарахованої зарплати ви не знаєте, то берете суму офіційної зарплати, отриману вами на руки в жовтні, і множите її на 1,2422. Так ви дізнаєтеся суму, яку вам нараховував роботодавець до відрахування податку на доходи та військового збору. Потім ви дивитеся в якому ви діапазоні, нижня межа цього діапазону покаже у скількох відсотків українців зарплата менша, ніж у вас", - пояснив аналітик.

Він також додав, що в таблиці чітко видно "ефект зарплат в конверті" - чим менше у людей зарплата, тим менший у них відбувся приріст офіційної зарплати за останні півроку.


"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

Головна причина - блокування портів: Експорт з України скоротився на 23,7%, більшість товарів недоправлено в ЄС

субота, 2 липень 2022, 6:02

За перше півріччя цього року експорт з України скоротився на 23,7% у порівнянні з першим півріччям 2021 року і склав $22,8 млрд. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка, перед...