В Україні з'явиться новітній завод із виробництва сонячних панелей

Завод з виробництва сонячних панелей загальною потужністю 400 МВт на рік будується у Вінниці.

У Вінниці будують завод з виробництва сонячних панелей загальною потужністю 400 МВт на рік. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, інформують Патріоти України.

Будівництво заводу планується двома чергами по 200 МВт кожна. Другу чергу планується завершити вже в 2019 році. Річний обсяг продукції очікується в обсязі $180 млн. Майбутній завод забезпечить роботою близько 400 осіб.

Цей проект реалізує НЕСС Естейт, що входить до складу групи компаній KNESS - великого гравця вітчизняного ринку відновлюваної енергетики. Так, на сьогодні KNESS Group встановлено 33 сонячні електростанції загальною потужністю 225 МВт в семи областях України.

У Держенергоефективності також відзначили, що виробникам, які використовують українське обладнання під час встановленя "зелених" об'єктів, надається надбавка до "зеленого" тарифу до 10%.

Згідно з даними держреєстру, засновником НЕСС Естейт вказаний вінничанин Ігор Векірчик, який також володіє низкою компаній, що експлуатують сонячні електростанції.


Хіти тижня. Окупанти вирішили передати український порт у власність Росії

вівторок, 23 квітень 2019, 2:00

Так званий мер Севастополя Дмитро Овсянников запропонував передати Севморпорт в державну власність-агресора. Підконтрольна Кремлю "влада" окупованого Криму має намір передати Севастопольський морський порт у власність Росії, передають Патріоти України ...

Поки Рогозін "стрибає" з Роскосмосом на батуті: КБ "Південне" розробляє ракету, яку можна запускати на орбіту з території України

понеділок, 22 квітень 2019, 23:01

КБ «Південне» розраховує на широкомасштабне міжнародне співробітництво при створенні та експлуатації ракетно-космічного комплексу «Циклон-1М». Тенденції на світовому ринку космічних послуг в останні роки свідчать про те, що найближчим часом очікується ...