Важливо: В Україні запустять новий механізм монетизації субсидій

Міністерство фінансів очікує його запуску з 1 січня 2018 року

Міністерство фінансів України очікує запуску нового механізму монетизації субсидій на оплату житлово-комунальних послуг при його схваленні урядом вже з 1 січня 2018 року, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляється на сторінці Мінфіну в соцмережі Facebook, відповідний проект, розроблений міністерством і схвалений урядовим комітетом, оприлюднено для громадського обговорення.

«За результатами громадського обговорення проект постанови буде винесено на розгляд уряду, і в разі схвалення вже з 1 січня 2018 року в Україні буде запущено процес монетизації субсидій на рівні підприємств житлово-комунального господарства», - наголошується в повідомленні.

У рамках проекту Мінфін пропонує скасувати клірингові розрахунки за субсидіями, встановити прямі взаєморозрахунки громадян з постачальниками послуг ЖКГ і перераховувати субвенції безпосередньо під фактично спожиті ресурси, а не за нарахованими субсидіями.

Крім того, Мінфін пропонує використовувати субвенції виключно на розрахунки за поставлені ресурси і сплату податкових зобов'язань до бюджету, запровадити «автоматичне» фінансування субвенції згідно з помісячним розписом і виключити «ручне» втручання в розрахунки з підприємствами.

За оцінками Мінфіну, така модель сприятиме енергоефективності та забезпеченню платіжної дисципліни, а також буде легкою в реалізації й адмініструванні.

Партнери вважають, що російська халтура ремонту не підлягає: На МКС відсік модуля "Зірка" збираються ізолювати назавжди - NASA

вівторок, 18 січень 2022, 22:20

Через російський модуль на МКС регулярно відбувається витік повітря. При цьому у Роскосмосі запевняють, що витік повітря буде усунено після доставки спеціальних засобів. Тому занепокоєння партнерів із NASA не обґрунтоване. На Міжнародній космічній стан...

Ціни на нафту сягнули найвищої позначки з жовтня 2014 року

вівторок, 18 січень 2022, 22:05

На ціни вплинув удар безпілотників по території Об'єднаних Арабських Еміратів, внаслідок якого загинули люди. Влада ОАЕ звинуватила в атаці єменських повстанців-хуситів. У результаті атаки стався вибух, який завдав збитків трьом нафтовим цистернам в Аб...