''Вб'є все'': У Кабміні заявили про серйозну проблему з монетизацією субсидій

В Україні через монетизацію субсидій можуть різко вирости борги населення за комунальні послуги, повідомляють Патріоти України.

Як прояснив екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, реформа може збільшити рівень несплати користувачів за енергоресурси.

"Це може створити серйозні проблеми з фінансовою дисципліною, і це, в принципі, вб'є всю ініціативу", – зазначив Данилюк.

Екс-міністр спрогнозував, що в Україні повернуться до більш продуманої моделі субсидування, коли гроші можуть спочатку використовуватися на енергоресурси, а заощадження – на власні потреби.

"Субсидії потрібно монетизувати. Це обов'язково потрібно робити. Питання, як це робити. Я вважаю, що те, що зараз пропонується, – цю модель треба міняти, тому що вона створює занадто багато ризиків", – додав Данилюк.

Джерело: Обозреватель

Підвищення пенсій: У Кабміні розповіли, хто буде отримувати на 1 тис. грн більше

четвер, 30 березень 2023, 14:58

Після індексації пенсійних виплат, за інформацією прем`єр-міністра Дениса Шмигаля, середній розмір пенсії в склав 5 200 гривень, передають Патріоти України. Як повідомляють у пресслужбі Кабміну, у березні пенсії зросли майже на 20%, індексація торкнула...

Передсвяткове пожвавлення: Експерт розповів, чого чекати від курсу валют наступного тижня в Україні

четвер, 30 березень 2023, 14:44

Наступного тижня на валютному ринку в Україні не прогнозується великих змін, проте з другої половини тижня очікується поступове "передсвяткове" пожвавлення, що може відобразитися на готівковому курсі. Про це в коментарі УНІАН розповів директор департам...