''Вб'є все'': У Кабміні заявили про серйозну проблему з монетизацією субсидій

В Україні через монетизацію субсидій можуть різко вирости борги населення за комунальні послуги, повідомляють Патріоти України.

Як прояснив екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, реформа може збільшити рівень несплати користувачів за енергоресурси.

"Це може створити серйозні проблеми з фінансовою дисципліною, і це, в принципі, вб'є всю ініціативу", – зазначив Данилюк.

Екс-міністр спрогнозував, що в Україні повернуться до більш продуманої моделі субсидування, коли гроші можуть спочатку використовуватися на енергоресурси, а заощадження – на власні потреби.

"Субсидії потрібно монетизувати. Це обов'язково потрібно робити. Питання, як це робити. Я вважаю, що те, що зараз пропонується, – цю модель треба міняти, тому що вона створює занадто багато ризиків", – додав Данилюк.

Джерело: Обозреватель

Дрова або пелети: Яке опалення дешевше в Україні і як заощадити

субота, 1 жовтень 2022, 8:54

Майбутній опалювальний сезон в Україні очікується одним з найскладніших. Свої корективи внесла війна, а також те, що багато будинків і комунікацій в різних регіонах виявилися зруйновані (газова інфраструктура і теплотраси), передають Патріоти України. ...

Байден підписав закон, що передбачає виділення $12,3 мільярда на допомогу Україні

субота, 1 жовтень 2022, 7:55

Американський президент Джо Байден підписав закон про тимчасове фінансування, що передбачає, зокрема, виділення 12,3 мільярда доларів на допомогу Україні. Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому, передають Патріоти України. Вказується, що за...