
В Україні через монетизацію субсидій можуть різко вирости борги населення за комунальні послуги, повідомляють Патріоти України.
Як прояснив екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, реформа може збільшити рівень несплати користувачів за енергоресурси.
"Це може створити серйозні проблеми з фінансовою дисципліною, і це, в принципі, вб'є всю ініціативу", – зазначив Данилюк.
Екс-міністр спрогнозував, що в Україні повернуться до більш продуманої моделі субсидування, коли гроші можуть спочатку використовуватися на енергоресурси, а заощадження – на власні потреби.
"Субсидії потрібно монетизувати. Це обов'язково потрібно робити. Питання, як це робити. Я вважаю, що те, що зараз пропонується, – цю модель треба міняти, тому що вона створює занадто багато ризиків", – додав Данилюк.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...