Відірвали чималий шмат у лідера: Українські куроводи посіли друге місце за обсягами поставок продукції до ЄС

Протягом року Україна поставила до країн ЄС 123 тис. тонн курятини.

Європейці вже добре "знайомі" із українською курятиною. Ілюстрація: соцмережі.

Україна подвоїла експорт курятини до ЄС та стала другим після Бразилії постачальником цього м’яса до ЄС. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на звіт Єврокомісії.

Протягом року Україна поставила до країн ЄС 123 тис. тонн курятини. Це на 53,7% більше, ніж у 2017 році. Також високі темпи приросту поставок курятини продемонструвала Чилі (44%). Втім, відрив від України залишається значним.

Найбільшим експортером м’яса птиці до ЄС залишається Бразилія, яка зменшила поставки курятини на 26,2%. При збереженні таких темпів Україна може стати головним постачальником цього продукту до ЄС.

"Зміцнення гривні – це погано", - економісти

субота, 14 грудень 2019, 5:45

В останні дні гривня продовжує стрімко зміцнюватися. У Національному банку України пояснюють, що на курс впливають надходження валюти від експортерів, а прем’єр-міністр Олексій Гончарук тим часом перераховує позитивні моменти від зміцнення гривні. Одна...

Не тільки бойові дрони: Туреччина замовила в Україні двигун для своєї крилатої ракети

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:59

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною. В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, с...