Війна не завадила: Стало відомо, скільки іноземних підприємств відкрилося в Україні протягом чотирьох останніх років

Переконати інвестувати в країну, яка протистоїть збройній агресії, було важко, але це вдалося.

В Україні продовжують відкриватися нові підприємства. Фото: belsat.eu.

В Україні з 2014 року було побудовано і почало працювати 238 підприємств. Лише у 2018 році було збудовано 83 нових підприємства. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на виступ Президента України Петра Порошенка на форумі в Давосі.

"Ми – єдина держава і єдина президентська команда, які виконали шість меморандумів про співпрацю разом з міжнародними фінансовими організаціями. Ніколи такого в Україні не було”, – сказав Порошенко в ході Національної інвестиційної ради в Українському домі у швейцарському Давосі.

За словами глави держави, переконати інвестувати в країну, яка протистоїть збройній агресії, було важко, але влада України виконує взяті на себе зобов’язання та проводить реформи.

Сотні мільярдів доларів і 10-річний план відновлення: У Зеленського розповіли, як хочуть зробити Україну ""магнітом для інвестицій"

понеділок, 4 липень 2022, 18:29

Влада представила масштабний план відбудови України. Він розрахований на 10 років. Розмір фінансування сягатиме 750 мільярдів доларів, передають Патріоти України. Загалом на десятиріччя розробили 850 проєктів. Щорічний приріст реального ВВП становитиме...

Заявили, що на зерні не написано, чиє воно: Туреччина не поспішає заарештовувати російське судно "Жибек Жоли"

понеділок, 4 липень 2022, 17:56

Туреччина поки не вирішила, чи заарештовуватиме затримане російське вантажне судно "Жибек Жоли" з викраденим в України зерном. Місцева влада розпочала розслідування походження зерна, хоча корабель привіз вантаж із тимчасово окупованого Бердянська. Укра...