Війна не завадила: Стало відомо, скільки іноземних підприємств відкрилося в Україні протягом чотирьох останніх років

Переконати інвестувати в країну, яка протистоїть збройній агресії, було важко, але це вдалося.

В Україні продовжують відкриватися нові підприємства. Фото: belsat.eu.

В Україні з 2014 року було побудовано і почало працювати 238 підприємств. Лише у 2018 році було збудовано 83 нових підприємства. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на виступ Президента України Петра Порошенка на форумі в Давосі.

"Ми – єдина держава і єдина президентська команда, які виконали шість меморандумів про співпрацю разом з міжнародними фінансовими організаціями. Ніколи такого в Україні не було”, – сказав Порошенко в ході Національної інвестиційної ради в Українському домі у швейцарському Давосі.

За словами глави держави, переконати інвестувати в країну, яка протистоїть збройній агресії, було важко, але влада України виконує взяті на себе зобов’язання та проводить реформи.

Несподіваний поворот подій: Через проблеми у Бєлгородській області по усій РФ не вистачає курятини

субота, 27 травень 2023, 22:52

У Росії спостерігається фізичний дефіцит курей-бройлерів та філе. Однією з причин цього можуть бути труднощі, з якими стикаються виробники в Бєлгородській області. Про це 27 травня 2023 року написала російська ділова газета "Вєдомості", передають Патрі...

У Тверській області РФ безпілотники атакували нафтопереробну станцію нафтопровіду "Дружба"

субота, 27 травень 2023, 22:24

У Тверській області два безпілотники атакували нафтопереробну станцію, повідомляє Telegram-канал Baza. "Безпілотники прилетіли на станцію неподалік села Єрохіне, яка обслуговує нафтопровід "Дружба". Перший БПЛА залетів о 3:15. Він врізався в будівлю м...