Він просто не уточняв, якими будуть рекорди: У мережі висміяли "ривок" Путіна в 2018-му році

Російський президент дійсно досягнув певних рекордів: ціни на бензин збільшилися на 15%, рубль обвалився на 20%.

Путін може пишатися своїми "рекордами". Фото: ТАСС.

У мережі згадали обіцянку президента Росії Володимира Путіна здійснити "ривок" і підвели статистичні підсумки 2018 року. Про це пишуть в Telegram каналі "Депутатські будні", передають Патріоти України.

"Ми, депутати, були одними з тих, хто повинен був забезпечити цей самий ривок. Втім, як і міністри, губернатори, сам Володимир Володимирович і його друзі. Загалом, ми намагалися. Ловіть статистику", - йдеться в пості.

Як наголошується, в 2018 році в РФ було встановлено антирекорд з 2008 року по спаду населення - 193,1 тисяча осіб. Також був підвищений пенсійний вік, ПДВ, акцизи, ціни на послуги ЖКГ. Був введений туристичний збір і податок на самозайнятих.

При цьому, ціни на бензин збільшилися на 15%. Рубль обвалився на 20%. В офшори було вивезено 67,5 млрд доларів. "Можете не дякувати", - з сарказмом пишуть автори поста від імені депутатів РФ.

Битва титанів: США захотіли зірвати покупку Китаєм заводу "Мотор Січ"

субота, 24 серпень 2019, 15:59

Купівля українського виробника дозволить Пекіну скоротити відставання в технологіях, а Києву - забезпечити завантаження власного підприємства, якому заборонено військово-технічне співробітництво з Москвою. Помічник президента США з національної безпеки...

Електричка по-новому: Крюківський вагонобудівний завод показав створення свого нового регіонального поїзду (фотофакти)

субота, 24 серпень 2019, 11:06

На Крюківському вагонобудівному заводі в рамках виконання контракту з “Укрзалізницею” йде будівництво регіонального дизель-поїзда ДПКр-3. Поїзд складатиметься з трьох вагонів, його укомплектують силовими установками потужністю 588 кВт виробництва німец...