Він просто не уточняв, якими будуть рекорди: У мережі висміяли "ривок" Путіна в 2018-му році

Російський президент дійсно досягнув певних рекордів: ціни на бензин збільшилися на 15%, рубль обвалився на 20%.

Путін може пишатися своїми "рекордами". Фото: ТАСС.

У мережі згадали обіцянку президента Росії Володимира Путіна здійснити "ривок" і підвели статистичні підсумки 2018 року. Про це пишуть в Telegram каналі "Депутатські будні", передають Патріоти України.

"Ми, депутати, були одними з тих, хто повинен був забезпечити цей самий ривок. Втім, як і міністри, губернатори, сам Володимир Володимирович і його друзі. Загалом, ми намагалися. Ловіть статистику", - йдеться в пості.

Як наголошується, в 2018 році в РФ було встановлено антирекорд з 2008 року по спаду населення - 193,1 тисяча осіб. Також був підвищений пенсійний вік, ПДВ, акцизи, ціни на послуги ЖКГ. Був введений туристичний збір і податок на самозайнятих.

При цьому, ціни на бензин збільшилися на 15%. Рубль обвалився на 20%. В офшори було вивезено 67,5 млрд доларів. "Можете не дякувати", - з сарказмом пишуть автори поста від імені депутатів РФ.

З архіву ПУ. Сім мільярдів "Газпрому" на вітер: 20 свердловин виявилися порожніми, для "Сили Сибіру" немає газу

понеділок, 1 березень 2021, 12:00

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів. Російський енергетичний гігант "Газпром" спіткав черговий провал. Про це у лютому 2020 року розповів впливовий російський Tele...

"Из-за "Северного потока-2" Россию заставят еще и ремонтировать украинскую ГТС", - Ель Мюрид про новий провал Путіна

понеділок, 1 березень 2021, 11:50

"В Германии постепенно формируется консенсус относительно противоречий вокруг "Северного потока-2". Прошедшая конференция по европейской безопасности в Мюнхене позволила уточнить позиции новой администрации США", - пише у своєму блозі Ель-Мюрид, перед...