Він просто не уточняв, якими будуть рекорди: У мережі висміяли "ривок" Путіна в 2018-му році

Російський президент дійсно досягнув певних рекордів: ціни на бензин збільшилися на 15%, рубль обвалився на 20%.

Путін може пишатися своїми "рекордами". Фото: ТАСС.

У мережі згадали обіцянку президента Росії Володимира Путіна здійснити "ривок" і підвели статистичні підсумки 2018 року. Про це пишуть в Telegram каналі "Депутатські будні", передають Патріоти України.

"Ми, депутати, були одними з тих, хто повинен був забезпечити цей самий ривок. Втім, як і міністри, губернатори, сам Володимир Володимирович і його друзі. Загалом, ми намагалися. Ловіть статистику", - йдеться в пості.

Як наголошується, в 2018 році в РФ було встановлено антирекорд з 2008 року по спаду населення - 193,1 тисяча осіб. Також був підвищений пенсійний вік, ПДВ, акцизи, ціни на послуги ЖКГ. Був введений туристичний збір і податок на самозайнятих.

При цьому, ціни на бензин збільшилися на 15%. Рубль обвалився на 20%. В офшори було вивезено 67,5 млрд доларів. "Можете не дякувати", - з сарказмом пишуть автори поста від імені депутатів РФ.

Готуйте кишені! Ціна на електроенергію в Україні злетить 1 грудня: Кому доведеться переплачувати

четвер, 26 листопад 2020, 8:17

В Україні подорожчає вартість транспортування електроенергії на підприємства промисловості на 30% вже з 1 грудня 2020 року. Експерти кажуть, що швидке підвищення вартості світла стане ударом не тільки для промисловості, але і для простих українців, оск...

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...