Всі пересідаємо на електромобілі: ДФС підрахувала, скільки заощаджуватимуть при ввезенні електрокарів до України

До 2020 року кожне п'яте авто, котре ввозитимуть з-за кордону, згідно прогнозу, буде електромобілем.

Електромобілі. Ілюстрація:ptel.cz

З 1 січня 2018 року електромобілі стануть ще доступнішими для українців - парламент запропонував після нового року скасувати ПДВ і акцизний податок на ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-служба ДФС, інформують Патріоти України.

Податкова пільга поширюватиметься і на операції подальшої поставки на митну територію України електрокарів. В даний час очікується підписання відповідного законопроекту Президентом України. Норма буде діяти весь 2018 рік.

"Імпорт електромобілів з 2016 року вже був звільнений від сплати ввізного мита. У 2016 році обсяги ввезення таких транспортних засобів склали 2274 штук. Протягом 11 місяців 2017 імпорт збільшився більш ніж 13% - до 2676 штук. До бюджету було сплачено 82,37 млн гривень ПДВ і 115,6 млн гривень акцизу", - йдеться в повідомленні.

Так, наприклад, якщо зараз при ввезенні бюджетного електрокара Nissan Leaf 2016 року випуску, який був у використанні, оформленого ДФС за вартістю 5600 доларів, імпортер сплачує більше 34,3 тис. гривень, а з 1 січня за рахунок відсутності митних платежів імпортери заощадять понад 20% коштів.

За нову Tesla S, мінімальна митна вартість якої - 103,6 тис. доларів, на сьогоднішній день потрібно заплатити майже 566,5 тис гривень митних платежів.

Гроші для підсанкційної недонаддержави: Кремль розпочав грабунок російських олігархів, витурених з Великобританії

п’ятниця, 14 грудень 2018, 22:20

Гроші Абрамовича закриють дірку в фінансуванні будівництва магістралі, від якої двічі за останні три роки відмовилися китайські інвестори. Важкий рік мільярдера Романа Абрамовича, який в травні не зміг продовжити британську візу, а в вересні програв су...

Мінінфраструктури запропонувало припинити залізничне сполучення з Росією

п’ятниця, 14 грудень 2018, 21:46

Коли питання розглянуть, точно невідомо, однак прибуток "Укрзалізниці" від курсування до РФ складає 177,6 мільйона гривень. Міністерство інфраструктури запропонувало Кабміну припинити залізничне сполучення з Росією. Про це заявив міністр інфраструктури...