Визнання йшло занадто довго: В Україні з'явився ще один курорт державного значення

Грязі Куяльника ще за часів СРСР слугували еталоном для визначення цілющих властивостей конкурентних курортів від Ужгорода до Владивостока.

Санаторій "Куяльник". Фото: kuyalnik.com.ua.

Президент Петро Порошенко підписав закон Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента, передають Патріоти України.

Закон проголошує природні території Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення та визначає конкретні межі округу і зон санітарної (гірничо-санітарної) охорони курорту Куяльник.

"Куяльник може стати, і я впевнений, стане курортом міжнародного рівня. Але для цього нам варто зосередитися на розвитку усього регіону", - підкреслив голова Одеської ОДА Максим Степанов. Він додав, що за останніми даними, Одещина приймає 6 млн туристів на рік.

Хіти тижня. Трагедія скреп: Катар готує новий удар по "Газпрому"

субота, 30 травень 2020, 0:35

Найбільший в світі виробник СПГ в 1,5 рази збільшить поставки. "Катар - крупнейший в мире производитель СПГ - не намерен сокращать поставки из-за пандемии коронавируса и планирует значительно увеличить мощности в ближайшие годы, сообщил в пятницу минис...

Хіти тижня. Українці будуть менше платити за газ, - "Нафтогаз України"

субота, 30 травень 2020, 0:10

В травні ціна на газ в країні на 21% нижче, ніж в квітні. У травні 2020 до 2,3 грн за кубометр знизилася оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» поставляє енергоносі...