Визнання йшло занадто довго: В Україні з'явився ще один курорт державного значення

Грязі Куяльника ще за часів СРСР слугували еталоном для визначення цілющих властивостей конкурентних курортів від Ужгорода до Владивостока.

Санаторій "Куяльник". Фото: kuyalnik.com.ua.

Президент Петро Порошенко підписав закон Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента, передають Патріоти України.

Закон проголошує природні території Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення та визначає конкретні межі округу і зон санітарної (гірничо-санітарної) охорони курорту Куяльник.

"Куяльник може стати, і я впевнений, стане курортом міжнародного рівня. Але для цього нам варто зосередитися на розвитку усього регіону", - підкреслив голова Одеської ОДА Максим Степанов. Він додав, що за останніми даними, Одещина приймає 6 млн туристів на рік.

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...