WebMoney під забороною: Експерти пояснили, як українцям вивести гроші з системи

Доведеться заплатити високу комісію.

Ілюстрація: novosti-n.org

Вивести гроші з електронної платіжної системи WebMoney, яку внесли до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України, можна двома способами, повідомляють Патріоти України з посиланням на Економічну правду.

Інтернет-обмінники купують 100 WMU по 50 грн, які готові перевести на картку ПриватБанку. Також можна скористатися сервісом "P2P вивід на банківську карту", посилання на який є на сайті WebMoney Україна. Таким чином 100 WMU можна продати в середньому за 80 грн, які переведуть на картку ПриватБанку.

Нагадаємо, що санкції проти WebMoney передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів.


Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...

Підстава від Ердогана для Х**ла. Тиск спрацював: Туреччина перекрила доставку підсанкційних товарів у Росію

вівторок, 21 березень 2023, 18:30

Туреччина в березні 2023 року припинила транзит до Росії товарів, які підпадають під західні санкції. Рішення було прийнято під тиском США та Європи. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на слова представника експортної служби Туреччини та дипломата....