З березня українці отримуватимуть субсидії готівкою: Як це буде

Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року. Про це під час наради щодо забезпечення монетизації субсидій розповів міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляють Патріоти України.

Прийнятим рішенням пропонується з 1 березня 2019 року впровадити механізм надання житлових субсидій населенню у готівковій формі, повідомив Андрій Рева.

“Тобто, сума субсидій виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам”, - пояснив міністр.

Готівкова форма субсидій буде призначена для тих людей, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

Таких домогосподарств в Україні наразі 3,72 млн, 69% з яких складають пенсіонери. Тож найкращим рішенням в уряді вважають виплачувати людям субсидії в той же день, що й пенсію. Виплати пенсіонерам відбуватимуться з 4 по 25 березня.

"Люди, які не є пенсіонерами зможуть отримувати ці кошти з 12 березня", - додав міністр. За словами Реви, уже з березня ці домогосподарства отримають субсидії у готівковій формі у розмірі, призначеному за лютий.

“Що в середньому складає 1,5 тис грн на одне домогосподарство”, - пояснює міністр. Аналогічні виплати люди отримають у квітні та травні. Після цього буде здійснюватися перепризначення субсидій.

Передбачається, що дана ініціатива буде стимулювати українців економно споживати житлово-комунальні послуги. Також передбачається посилення соціальної підтримки найменш захищених категорій.


Джерело: Еспресо.ТV

Досить фінансувати державу-агресора: Україна вимагає від Німеччини зупинити "Північний потік-1"

субота, 28 травень 2022, 8:35

Після російського вторгнення в Україну підстав, на основі яких працював "Північний потік-1", більше немає, кажуть у компанії-операторі ГТС України. Україна вимагає від Німеччини або зупинити, або різко скоротити потоки природного газу газопроводом "Пів...

В ЄС готують новий варіант нафтового ембарго проти Росії, названо дату та особливість

субота, 28 травень 2022, 8:18

Європейський Союз готує "урізаний" варіант нафтового ембарго, який зачепить лише постачання морем. Таке ембарго можуть ухвалити до кінця травня, "урізаний" варіант погоджують для того, щоб переконати підтримати обмеження Угорщини. Про це йдеться у мате...