​З нетерпінням чекаємо нову порцію санкцій США: Російський олігарх зупиняє свій алюмінієвий бізнес

Збитки компанії Дерипаски оцінюються вже у мільярди рублів

Об'єднана компанія «РусАл» Олега Дерипаски через американських санкцій починає консервацію електролізних потужностей Надвоїцького алюмінієвого заводу в Карелії, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський Інтерфакс.

«После введенных OFAC санкций Надвоицкий алюминиевый завод лишился рынков сбыта и стабильных поставок сырья, продукция завода оказалась не востребованной, т.к. производство было полностью ориентировано на американский рынок. Поэтому с апреля 2018 года «НАЗ» работает только на склад, генерируя значительные убытки. В связи с ситуацией, в которой оказался НАЗ после введения санкций, для того чтобы снизить убытки, ОК «РусАл» вынуждена начать в августе консервацию электролизных мощностей НАЗа», - заявив представник компанії.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США ввело санкції проти 24 російських бізнесменів і декількох компаній з «Кремлівського списку». Мільярдер Олег Дерипаска постраждав сильніше інших: під обмеження потрапили його холдинг En +, US Rusal і ще шість пов'язаних з ним компаній.

Що ж це коїться!? Долару передрікають подальше падіння відносно гривні

неділя, 15 вересень 2019, 13:41

Після того, як на міжбанку на початку п'ятничних торгів долар опустився нижче 24,7 грн, він повернувся до рівнів, на яких не був з кінця січня 2016 року. Курсове співвідношення гривня / долар в Україні продовжує плавно знижуватися. Протягом наступного ...

Купівельний бум посилиться: ​В Україні електромобілі стануть дешевше і отримають нові пільги в ПДР

неділя, 15 вересень 2019, 12:08

В Україні нові електромобілі можуть стати доступнішими, що підстьобне і без того зростаючі темпи їх продажу. У Верховній Раді зареєстрований законопроект №2054, що передбачає скасування збору до Пенсійного Фонду при первинній покупці електрокара, зазна...