Об'єднана компанія «РусАл» Олега Дерипаски через американських санкцій починає консервацію електролізних потужностей Надвоїцького алюмінієвого заводу в Карелії, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський Інтерфакс.
«После введенных OFAC санкций Надвоицкий алюминиевый завод лишился рынков сбыта и стабильных поставок сырья, продукция завода оказалась не востребованной, т.к. производство было полностью ориентировано на американский рынок. Поэтому с апреля 2018 года «НАЗ» работает только на склад, генерируя значительные убытки. В связи с ситуацией, в которой оказался НАЗ после введения санкций, для того чтобы снизить убытки, ОК «РусАл» вынуждена начать в августе консервацию электролизных мощностей НАЗа», - заявив представник компанії.
Нагадаємо, Міністерство фінансів США ввело санкції проти 24 російських бізнесменів і декількох компаній з «Кремлівського списку». Мільярдер Олег Дерипаска постраждав сильніше інших: під обмеження потрапили його холдинг En +, US Rusal і ще шість пов'язаних з ним компаній.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...