Об'єднана компанія «РусАл» Олега Дерипаски через американських санкцій починає консервацію електролізних потужностей Надвоїцького алюмінієвого заводу в Карелії, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський Інтерфакс.
«После введенных OFAC санкций Надвоицкий алюминиевый завод лишился рынков сбыта и стабильных поставок сырья, продукция завода оказалась не востребованной, т.к. производство было полностью ориентировано на американский рынок. Поэтому с апреля 2018 года «НАЗ» работает только на склад, генерируя значительные убытки. В связи с ситуацией, в которой оказался НАЗ после введения санкций, для того чтобы снизить убытки, ОК «РусАл» вынуждена начать в августе консервацию электролизных мощностей НАЗа», - заявив представник компанії.
Нагадаємо, Міністерство фінансів США ввело санкції проти 24 російських бізнесменів і декількох компаній з «Кремлівського списку». Мільярдер Олег Дерипаска постраждав сильніше інших: під обмеження потрапили його холдинг En +, US Rusal і ще шість пов'язаних з ним компаній.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...