​З нетерпінням чекаємо нову порцію санкцій США: Російський олігарх зупиняє свій алюмінієвий бізнес

Збитки компанії Дерипаски оцінюються вже у мільярди рублів

Об'єднана компанія «РусАл» Олега Дерипаски через американських санкцій починає консервацію електролізних потужностей Надвоїцького алюмінієвого заводу в Карелії, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський Інтерфакс.

«После введенных OFAC санкций Надвоицкий алюминиевый завод лишился рынков сбыта и стабильных поставок сырья, продукция завода оказалась не востребованной, т.к. производство было полностью ориентировано на американский рынок. Поэтому с апреля 2018 года «НАЗ» работает только на склад, генерируя значительные убытки. В связи с ситуацией, в которой оказался НАЗ после введения санкций, для того чтобы снизить убытки, ОК «РусАл» вынуждена начать в августе консервацию электролизных мощностей НАЗа», - заявив представник компанії.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США ввело санкції проти 24 російських бізнесменів і декількох компаній з «Кремлівського списку». Мільярдер Олег Дерипаска постраждав сильніше інших: під обмеження потрапили його холдинг En +, US Rusal і ще шість пов'язаних з ним компаній.

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...