"За день маємо 10 тис. гривень": Валютники заявили про неймовірні заробітки на чорному ринку

Банкіри між собою обговорюють цифру у 31 гривню за долар, валютники цьому тільки раді.

Ілюстрація: domik.ua

На чорному ринку неймовірні заробітки на валюті. За день валютники заробляють від 10 до 40 тис. гривень. Про це Gazeta.ua розповів валютник Володимир. У цьому бізнесі чоловік понад 15 років, повідомляють Патріоти України.

"Через велику маржу, яка вже два місяці становить від 1,5 до 1,8 гривні ми непогано заробляємо. До нас ідуть бізнесмени, депутати та й звичайні люди, яким треба поміняти швидко і надійно. Великі суми від 10 тис. доларів зараз замовляють заздалегідь. Щодня продаємо від 5 до 14 тис. доларів. Замовники є з Києва, Дніпра, Львова. За потреби їдемо прямісінько до замовника. Нам це вигідно".

Валюту купують через знайомих у банках. Вчора був дефіцит валюти в обмінниках. Хоча Нацбанк продав 55 мільйонів доларів, попит був на 82 мільйони.

"Ми щодня забираємо відведений ліміт валюти. Бувають і такі дні, коли в міняйл мало купують доларів, - пояснює Володимир. - Переважно, коли долар різко падає по курсу НБУ. Але зараз прогноз, що він лиш дорожчатиме. Банкіри між собою обговорюють цифру у 31 гривню за долар. Думаю це буде вже до кінця місяця".

В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...

Криваві гроші не завада? Експерт пояснив, чому поляки закуповують агропродукцію в Росії

субота, 2 березень 2024, 10:39

Влада Польщі знає, що місцеві бізнесмени закуповують агропродукцію у Росії та Білорусі, про що свідчить заява прем'єр-міністра країни Дональда Туска про можливе введення заборони на це. Втім, звинувачувати їх у тому, що польські фермери проти українськ...