За таку пеню "Нафтогаз" може ще почекати: Підраховано, скільки коштує "Газпрому" затягування виплат за присудом Стокгольмського арбітражу

"Возжа под хвост", котра потрапила Кремлю, дорого коштує монополії, що і без того успішно рухається до власного банкротства. ​Затягування виплат Нафтогазу України безперспективне, вся сума буде виплачена виплачена “до копійки”. Так, чи інакше.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу в Києві,, зазначають Патріоти України.

– Газпром зволікає з виконанням рішення суду щодо виплати грошей Нафтогазу. Це абсолютно безперспективно. Наведу вам одну цифру – півмільйона доларів на день Газпром заплатить за невиконання рішення… Усе буде виплачено до копійки, – сказав президент.

За словами Порошенка, виграш Нафтогазу в судовому розгляді з Газпромом є новою ситуацією для енергетичного сектору української економіки, яка має бути врахована, зокрема, в переговорах із Міжнародним валютним фондом про підвищення ціни на газ.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав ПАТ Газпром доплатити НАК Нафтогаз України $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Хіти тижня. "Горе скреп": "У российского газа появился серьезный конкурент", - Злий Одесит

субота, 15 грудень 2018, 16:00

"Газопровод "Турецкий поток" (ранее - "Южный поток"), которому в Кремле пророчили путь аж до Италии, на сегодняшний день перспектив выйти дальше Турции не имеет", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Это, впо...

У НБУ розповіли, чому новими 100 гривнями не можна буде розрахуватися в магазинах

субота, 15 грудень 2018, 14:57

Сучасні дизайнери постаралися максимально точно відтворити сто гривень, випущені в 1918 році. 17 грудня 2018 року Нацбанк запустить в обіг нову пам'ятну банкноту - 100 гривень. Вона описана в телеграмі НБУ №50-0027 / 66236., передають Патріоти України....