За таку пеню "Нафтогаз" може ще почекати: Підраховано, скільки коштує "Газпрому" затягування виплат за присудом Стокгольмського арбітражу

"Возжа под хвост", котра потрапила Кремлю, дорого коштує монополії, що і без того успішно рухається до власного банкротства. ​Затягування виплат Нафтогазу України безперспективне, вся сума буде виплачена виплачена “до копійки”. Так, чи інакше.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу в Києві,, зазначають Патріоти України.

– Газпром зволікає з виконанням рішення суду щодо виплати грошей Нафтогазу. Це абсолютно безперспективно. Наведу вам одну цифру – півмільйона доларів на день Газпром заплатить за невиконання рішення… Усе буде виплачено до копійки, – сказав президент.

За словами Порошенка, виграш Нафтогазу в судовому розгляді з Газпромом є новою ситуацією для енергетичного сектору української економіки, яка має бути врахована, зокрема, в переговорах із Міжнародним валютним фондом про підвищення ціни на газ.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав ПАТ Газпром доплатити НАК Нафтогаз України $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Хіти тижня. Росія ''отруює'' українців продуктом №1

середа, 19 вересень 2018, 11:00

Українські аграрії відмовляються сіяти гречку через інтервенції неякісної крупи з Росії. Так, посіви у 2019 році можуть скоротитися удвічі - до 40-50 тис. га з близько 100 тис. га у 2018 році, передають Патріоти України. "У минулому році з РФ завезли в...

Хіти тижня. "Шок для населення": У Білорусі прийняли гучне економічне рішення

середа, 19 вересень 2018, 0:10

Білоруський уряд відмовився від кредитної програми Міжнародного валютного фонду (МВФ). Мінськ і МВФ не узгодили терміни реалізації програми реформ. Про це заявив міністр фінансів Білорусі Максим Єрмолович, передають Патріоти України. Єрмолович пояснив,...