За таку пеню "Нафтогаз" може ще почекати: Підраховано, скільки коштує "Газпрому" затягування виплат за присудом Стокгольмського арбітражу

"Возжа под хвост", котра потрапила Кремлю, дорого коштує монополії, що і без того успішно рухається до власного банкротства. ​Затягування виплат Нафтогазу України безперспективне, вся сума буде виплачена виплачена “до копійки”. Так, чи інакше.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу в Києві,, зазначають Патріоти України.

– Газпром зволікає з виконанням рішення суду щодо виплати грошей Нафтогазу. Це абсолютно безперспективно. Наведу вам одну цифру – півмільйона доларів на день Газпром заплатить за невиконання рішення… Усе буде виплачено до копійки, – сказав президент.

За словами Порошенка, виграш Нафтогазу в судовому розгляді з Газпромом є новою ситуацією для енергетичного сектору української економіки, яка має бути врахована, зокрема, в переговорах із Міжнародним валютним фондом про підвищення ціни на газ.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав ПАТ Газпром доплатити НАК Нафтогаз України $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Хіти тижня. "Как истерика Кремля из-за "Газпрома" покажет Європе настоящую Россию", - блогер

субота, 24 березень 2018, 14:20

Захід намагається послабити залежність від газу з Росії, і це вдарить по карману Кремля. "Самые сильные санкции, как оказались, были не секторальные ограничения, и даже не персональные. Самой сильной санкцией оказался арест кокаина. Потому что теперь и...

Хіти тижня. Паніка і хаос: Відомий дипломат розповів про серйозні проблеми у Кремлі

п’ятниця, 23 березень 2018, 17:00

Дипломат, колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний вважає, що рішення "Газпрому" розірвати контракти з НАК "Нафтогаз України" свідчить про хаос в Кремлі. "Перш за все я здивований без...