За таку пеню "Нафтогаз" може ще почекати: Підраховано, скільки коштує "Газпрому" затягування виплат за присудом Стокгольмського арбітражу

"Возжа под хвост", котра потрапила Кремлю, дорого коштує монополії, що і без того успішно рухається до власного банкротства. ​Затягування виплат Нафтогазу України безперспективне, вся сума буде виплачена виплачена “до копійки”. Так, чи інакше.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу в Києві,, зазначають Патріоти України.

– Газпром зволікає з виконанням рішення суду щодо виплати грошей Нафтогазу. Це абсолютно безперспективно. Наведу вам одну цифру – півмільйона доларів на день Газпром заплатить за невиконання рішення… Усе буде виплачено до копійки, – сказав президент.

За словами Порошенка, виграш Нафтогазу в судовому розгляді з Газпромом є новою ситуацією для енергетичного сектору української економіки, яка має бути врахована, зокрема, в переговорах із Міжнародним валютним фондом про підвищення ціни на газ.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав ПАТ Газпром доплатити НАК Нафтогаз України $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Хіти тижня. Оце так: Суд призупинив виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі "Газпрому"

понеділок, 18 червень 2018, 23:57

Поки у Коболєва ділили $37 000 000 преміальних серед топ-менеджменту "Нафтогазу", за перемогу над "Газпромом", росіяни за відсутності у суді "нафтогазівців" провели потрібне їм рішення. Апеляційний суд шведського округу Свеа при розгляді скарги російсь...

Хіти тижня. Експерти повідомили неприємну новину для водіїв в Україні

понеділок, 18 червень 2018, 19:30

В Україні подорожчав автомобільний газ. Ціни зростатимуть далі. "За останній місяць ціни на скраплений газ зросли в роздробі на 19 копійок за літр. І це при тому, що в опті ціни знижувалися. Ринок зараз нестабільний. Потрібно слідкувати за ситуацією на...