Заграва в нічному небі Маріуполя: У Ахметова прокоментували "палаючий вулкан" над "Азовсталлю"

На підприємстві запевняють, що ніякої пожежі та вибухів не було.

Пожежа на "Азовсталі". Фото: 0629.com.ua.

На металургійному комбінаті "Азовсталь" 17 березня 2019 року з 18:00 до 19:00 проводився щоденний злив супутніх продуктів виробництва - шлаку. Про це повідомили на підприємстві, передають Патріоти України.

За їхньою інформацією, ця процедура обов'язкова у виробництві і не несе підвищеного навантаження на навколишнє середовище. "Через те, що час доби темний, утворилося яскраве світіння, яке могли бачити мешканці міста, і виклали в соціальних мережах відео з необґрунтованими коментарями, що нібито на підприємстві сталася пожежа.

Офіційно заявляємо, що це абсолютно штатна, контрольована ситуація. Жодної пожежі, вибухів і НП на підприємстві немає. Просимо довіряти перевіреним джерелами інформації і не поширювати паніку", - наголошується в повідомленні.

У Росії закінчуються гроші, вже влітку не буде чим покривати дефіцит бюджету, - економіст

субота, 25 березень 2023, 17:30

У Росії через високий дефіцит Фонд добробуту може закінчитися вже цього літа. Можливості покриття бюджетної діри скорочуються. Про це розповів виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. За його словами, в росіян обмежені можливо...

Українцям масштабно перерахували пенсії: Названо головний показник, від розміру якого залежить майбутня виплата

субота, 25 березень 2023, 17:28

В Україні в березні провели перерахунок 10,5 млн пенсій. У середньому українці на заслуженому відпочинку отримали збільшення у розмірі 579,1 грн. При цьому в результаті індексації українцям перерахували головний показник: розмір середньої заробітної пл...