Заграва в нічному небі Маріуполя: У Ахметова прокоментували "палаючий вулкан" над "Азовсталлю"

На підприємстві запевняють, що ніякої пожежі та вибухів не було.

Пожежа на "Азовсталі". Фото: 0629.com.ua.

На металургійному комбінаті "Азовсталь" 17 березня 2019 року з 18:00 до 19:00 проводився щоденний злив супутніх продуктів виробництва - шлаку. Про це повідомили на підприємстві, передають Патріоти України.

За їхньою інформацією, ця процедура обов'язкова у виробництві і не несе підвищеного навантаження на навколишнє середовище. "Через те, що час доби темний, утворилося яскраве світіння, яке могли бачити мешканці міста, і виклали в соціальних мережах відео з необґрунтованими коментарями, що нібито на підприємстві сталася пожежа.

Офіційно заявляємо, що це абсолютно штатна, контрольована ситуація. Жодної пожежі, вибухів і НП на підприємстві немає. Просимо довіряти перевіреним джерелами інформації і не поширювати паніку", - наголошується в повідомленні.

В Україні незабаром подешевшає бензин: Експерти сказали на скільки

середа, 29 червень 2022, 11:30

В Україні через збільшення обсягів імпорту пального незабаром знизяться ціни на нього. Такий прогноз озвучили експерти, опитані Forbes.ua, передають Патріоти України. За даними аналітика Upeco Олександра Сіренка, у порівнянні з травнем поставки дизелю ...

Деякі українці можуть отримати по 2200 грн від Червоного Хреста: Як це зробити

середа, 29 червень 2022, 7:45

"ПриватБанк»"розпочинає виплати від міжнародних організацій українцям, які постраждали внаслідок військового вторгнення Росії, передають Патріоти України. Заявку на виплату грошової допомоги можна подати онлайн через платформу «Допомога» та представниц...