Запорука стабільності: Україна отримала перші мільйони євро під гарантії Світового банку

Україна сьогодні, 27 грудня, отримала перші €349 млн під гарантії Світового банку, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів. Згідно з повідомленням, гроші надійшли до державного бюджету України, повідомляють Патріоти України.

"Deutsche Bank надав кредит в розмірі 349,3 млн євро у формі двох траншів: траншу A в розмірі 53,2 млн євро з терміном погашення 4 роки і траншу B у розмірі 296,1 млн євро з терміном погашення 10 років і пільговим періодом 4,5 роки.

З цього кредиту було використано частину гарантії у сумі 375 млн дол. США в еквіваленті євро із загальної суми гарантії Світового банку у розмірі 750 млн доларів", - уточнює прес-служба. Наступний кредит під невикористану частину гарантій Україна планує залучити в першому кварталі 2019 року, повідомляє Мінфін.


В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...

Криваві гроші не завада? Експерт пояснив, чому поляки закуповують агропродукцію в Росії

субота, 2 березень 2024, 10:39

Влада Польщі знає, що місцеві бізнесмени закуповують агропродукцію у Росії та Білорусі, про що свідчить заява прем'єр-міністра країни Дональда Туска про можливе введення заборони на це. Втім, звинувачувати їх у тому, що польські фермери проти українськ...