Запорука стабільності: Україна отримала перші мільйони євро під гарантії Світового банку

Україна сьогодні, 27 грудня, отримала перші €349 млн під гарантії Світового банку, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів. Згідно з повідомленням, гроші надійшли до державного бюджету України, повідомляють Патріоти України.

"Deutsche Bank надав кредит в розмірі 349,3 млн євро у формі двох траншів: траншу A в розмірі 53,2 млн євро з терміном погашення 4 роки і траншу B у розмірі 296,1 млн євро з терміном погашення 10 років і пільговим періодом 4,5 роки.

З цього кредиту було використано частину гарантії у сумі 375 млн дол. США в еквіваленті євро із загальної суми гарантії Світового банку у розмірі 750 млн доларів", - уточнює прес-служба. Наступний кредит під невикористану частину гарантій Україна планує залучити в першому кварталі 2019 року, повідомляє Мінфін.


Неприємні сюрпризи: Що буде з боргами українців за комуналку після війни

неділя, 29 травень 2022, 11:56

Мільйони українців опинился у важкому становищі через війну. Влада пішла їм назустріч та позбавила пені за несплату комуналки. Проте повністю від платежів людей не звільнили -і борги продовжують накопичуватися, передають Патріоти України. Економісти за...

Російські війська мають намір розграбувати промислові райони двох міст, - ISW

неділя, 29 травень 2022, 11:44

Російські сили, ймовірно, мають намір розграбувати зайняті промислові райони в Маріуполі і Запорізькій області. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Аналітики звернули увагу на заяву ватажка...