Заробітки в три, чотири рази більше! Німеччина планує приймати українців на роботу, у Польщі - паніка

З 2019 року німецький уряд планує відкрити ринок праці для осіб з держав, які не є членами ЄС, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Польща".

"Наслідки виїзду з Польщі півмільйона українських працівників важко уявити", - заявив глава агентства працевлаштування Personel Service, яке займається наймом українських заробітчан у Польщі, Томаш Інглот.

"Правда, Польща більш дружелюбна для українців, що стосується мови і менталітету, але в Німеччині можна заробити в три, чотири рази більше. Для багатьох це вагома причина, щоб виїхати. У першу чергу поїдуть кращі фахівці", - переконаний віце-голова Business Centre Club Збігнєв Журек.

За інформацією видання, польські експерти бачать два варіанти виходу з ситуації, що склалася: підвищення зарплати або залучення працівників з Білорусі, Грузії, Індії, В'єтнаму чи Непалу.

Раніше Євростат оприлюднив статистику, згідно з якою торік саме українці отримали найбільше дозволів на проживання на території країн ЄС (понад 660 тис.) і майже 90% з них були видані з метою працевлаштування.

Змінили тактику: В Укренерго дали оптимістичний прогноз щодо відновлення електропостачання

субота, 26 листопад 2022, 9:50

Енергосистема України може вийти на графіки планових відключень світла вже цими вихідними. Проте, сьогодні, 26 листопада, визначено ліміти, які дозволяють зробити відключення електроенергії менш тривалими, передають Патріоти України. Як заявив голова "...

Будуть проблеми: Українців закликали зробити запас бензину та дизелю

субота, 26 листопад 2022, 9:42

Українцям потрібно запасатися бензином і дизельним паливом, оскільки цієї зими будуть перебої з паливом. Таку думку висловив директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін, передають Патріоти України. За його словами, українцям потрібно приготуватися до пере...